Депутат Рівнеради розказав меру як боротися з колишньою тюрмою

У Рівному розпочалась акція протесту проти розважальних закладів у примішенні колишньої тюрми на вулиці Соборній, 16. На своїй сторінці в Facebook депутат Рівнеради Олександр Лащук дав міському голові декілька порад, як боротися з несвідомими власниками теперішнього офісного центру: 

- Що потрібно зробити Володимиру Хомку, щоб ніхто проблеми колишньої катівні не використовував з політичною метою і вирішити проблемне питання:

1. Припинити процес прийняття в експлуатацію об’єктів будівництва по вул. Соборна, 16 (Інспекція Державно-архітектурно будівельного контролю у Рівненській області) 
2.Не розглядати заяву і проект рішення на сесії Рівнради щодо відведення землі на вул. Соборна, 16 громадянам Сергію Наливайку, Кхатеру Еліасу та іншим співвласникам приміщень. 
3. Примусити співвласник приміщень Руслана Шевчука (не плутати з депутатом Рівнеради Русланом Шевчуком,авт.) повернути елементи пам`ятної дошки. Він незаконно привлавснив елементи "тризуб" і "хрест" пам`ятної дошки.
4.Пам`ятну дошку прийняти на баланс Рівнеради чи музею.
5. Посадовим особам місцевого самоврядування визначити пріоритетну пропозицію приміщення під музейну кімнату і довитись зі співласниками приміщень щодо її розміщенння.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тюремне "кидалово": Чому мер Рівного протестує проти "увєсєлітєльних" закладів. ФОТО

- Крім того, мною проведені попередні перемовини з Рівненським представництвом Товариства пошуку жертв війни “Пам’ять”. Активісти ГО за умови наявності музейної кімнати зголосились безкоштовно створити музейну експозицію та надати артефакти Другої Світової війни, - зазначив Олександр Лащук.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.