Роман Коваль: "Мер Рівного піариться на тюрмі"

У пікетуванні розважальних закладів на місці колишньої катівні НКВД на вулиці Соборна, 16 у Рівному, окрім представників громадськості, взяв участь мер міста Володимир Хомко. Проте не всі учасники заходу повірили у щирість його ініціативи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тюремне "кидалово": Чому мер Рівного протестує проти "увєсєлітєльних" закладів. ФОТО

- Хомко прийшов сюди, щоб попіаритися, адже розраховує на участь у наступних виборах і хоче їх виграти, - повідомив рівненський лікар-політик Роман Коваль. - Вся ця ситуація - це велика гра. Спочатку лобіювали передачу цієї будівлі до приватних рук, а тепер протестують поруч із громадою. Свого часу владі рекомендували зробити на цьому місці якщо не церкву, то хоча б капличку. А зараз маємо те, що маємо.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Депутат Рівнеради розказав меру як боротися з колишньою тюрмою

Водночас, Володимир Хомко таку думку відкинув, зазначивши, що вперше і востаннє бере участь у пікеті, щоб уникнути подібних думок. На зустрічі міський голова Рівного запропонував зустрітися у нього в кабінеті у четвер, куди запросив представників громадськості та усіх трьох власників.

Коментарі

Сергій Масалов(представник власника по Соборній16 це користувач Status Quo на рівненському форумі РОВНО.com.ua,гадить на все українське.

Ковалю, хтось піариться на тюрмі, а хтось і на приїзді Фіфларета, якого не організовував! Так що ти Ромка не далеко відійшов від хАмка...

Дивно, що "врач-політик"-НЕВДАХА Роман Коваль дозволює собі ще робити якісь подібні заяви... Прийшов на пікет з непонятною метою, але явно у нього хороші відносини з представником власника. Як представник правих сил (правда не зрозуміло яких, бо всі сили, в котрих побував Коваль зазнають руйнування) мав би бути на боці громади й учасників пікету, однак приліпало-Коваль скрізь притулить свою дупу, мабуть має знижку в цих закладах, і спокійно там відпочиває...

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.