На Рівненщині від безробіття та наркотиків врятували три тисячі сімей

На Рівненщині від сирітства врятували понад півсотні діток. Це стало можливим завдяки роботі соціальних працівників із неблагополучними сім’ями, зазначив директор обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ананій Бучак.

За словами директора центру, цьогоріч фахівці опікувалися понад трьома тисячами родин, в яких батьки неналежним чином виконували свої обов’язки. Основними проблемами таких сімей є алкогольна чи наркотична залежність, безробіття або ж складні внутрішньосімейні стосунки.

Відтак, аби попередити ризик вилучення діток із сім’ї, з такими родинами працювали фахівці соціальних служб. У 652 випадках вдалося залагодити родинні конфлікти, 584 сім’ям посприяли у вирішенні житлових проблем, а 414 родин отримали допомогу в лікуванні. Тим часом майже сотню безробітних краян вдалося працевлаштувати, а 26 проблемних сімей – залучити до реабілітаційних програм з  лікування алкоголізму чи наркоманії.

Як наслідок, цьогоріч із "групи ризику" вдалося вивести 1805 родин, котрі вже повернулися до нормального життя і не потребують подальшого супроводу. Водночас понад півсотні діток залишилися в сім’ях і не потрапили до інтернатів, а із закладів державного утримання до батьків повернули шестеро діток. Такий результат доводить ефективність діяльності фахівців із соціальної роботи.

Як повідомляє прес-служба Рівненської ОДА, торік на Рівненщині введено в штат 430 додаткових спеціалістів. Це зробили для того, аби покращити соціальний супровід сімей та осіб, які перебувають або можуть опинитися у складних життєвих обставинах.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.