У Рівному Партія Регіонів профінансує роздачу слонів

16 жовтня об 12.00 годині в приміщенні Рівненського міського палацу культури (вул. Гагаріна 6,  «Текстильник»), відбудеться прес-конференція, приурочена підсумку проведення ІІ загальноміського конкурсу відеоробіт «Відео марафон Моє Рівне -730»., - повідомили з МПК "Текстильник". 

 В рамках прес-конференції відбудеться вручення головного призу статуетки «Рівненський слон», переможцям конкурсу та суперпризу  планшетного комп'ютера. Головний приз надано – генеральним партнером конкурсу виданням «Рівненський регіон», яке є офіційним вісником обласного відділення Партії Регіонів. 

На врученні будуть присутні представники журі, яке оцінювало відеороботи, оргкомітет, учасники конкурсу та партнери акції. І звичайно запрошуються всі бажаючі, зацікавлені сторони. Ви зможете отримати достовірну інформацію про всі етапи проведення конкурсу з перших рук.

Нагадуємо, конкурс цього річ було вперше зорганізовано та проведено до Дня міста Рівне. Засновниками відео конкурсу є МГО «КВН м. Рівного», управління сім’ї молоді та спорту рівненського міськвиконкому, громадська організація «ТАТО-КЛУБ РВ», «Рівненський міський палац культури» та творче об’єднання «ПРОРИВ».

Всі мешканці міста мали можливість взяти участь у конкурсі. Оргкомітет  пропонував охочим виграти новенький планшетний комп'ютер та стати власником нашого місцевого «Оскара» - РІВНЕНСЬКОГО СЛОНА.

Для участі у розіграші достатньо було мати у своєму розпорядженні мобільний телефон чи фотоапарат та протягом літа зняти свій відеоролик тривалістю до трьох хвилин на тему "МОЄ РІВНЕ" і отримати змогу  виграти головний приз .

24-25 серпня в рамках «Кіносуботника» до Дня Міста, роботи транслювались для всіх охочих у парку культури та відпочинку ім.. Т.Шевченка.

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.