Білоруські студенти стажувались на рівненській атомці

Впродовж минулого тижня у навчально-тренувальному центрі Рівненської АЕС проходили практику студенти кафедри ядерної і радіаційної безпеки Міжнародного державного екологічного університету імені А.Д.Сахарова.

Стажування було заплановано у рамках програми підготовки кадрів для ядерної енергетики Республіки Білорусь. Організація практичних занять в НТЦ РАЕС стала можливою завдяки  налагодженій співпраці з Севастопольським національним університетом ядерної енергії та промисловості (СНУЯЕтаП), який готує спеціалістів для атомної енергетики України і постійно взаємодіє з оператором українських АЕС – ДП НАЕК "Енергоатом”.

Це вже друга група студентів із білоруського вишу, яка проходила практику на РАЕС. Вперше студенти із сусідньої держави стажувалися на станції у лютому цього року.

– Теоретичний курс в університеті був би неповним без практики, - зауважила викладач кафедри ядерної і радіаційної безпеки Міжнародного державного екологічного університету Наталія Єрмоленко. – Для наших студентів-п’ятикурсників надзвичайно важливий досвід українських фахівців, які експлуатують енергоблоки з ВВЕР, адже блоки з таким типом реакторів будуються на Білоруській АЕС.

У рамках стажування студенти з Мінська побували на проммайданчику станції, ознайомилися з роботою автоматизованої системи контролю радіаційної обстановки (АСКРО), відвідали інформаційний центр РАЕС. Про це повідомляє управління інформації та зв’язків з громадськістю Рівненської АЕС.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.