Рівнянин заборгував своїм підлеглим 126 тисяч гривень

В одній зі статей Закону України "Про оплату праці" чітко затверджено, що виплата заробітної плати проводиться в першочерговому порядку. Всі інші фінансові зобов’язання реалізуються фірмою, підприємством, організацією після видачі працівникам заслуженого заробітку. Інакше вчинив директор рівненського товариства, заборгувавши п’ятнадцятьом підлеглим понад 126 тисяч гривень.

І не уникнув би 54-річний рівнянин кримінальної відповідальності, якби не погасив борг перед працівниками товариства, яке займається оптовою торгівлею нафтопродуктами.

Про факт невиплати заробітної плати стало відомо під час перевірки. З’ясувалося, що за липень 2011 року, березень 2012 року директор, маючи на рахунку товариства кошти, не виплатив підлеглим більш ніж 126 тисяч гривень. Водночас організацією проводилась оплата інших поточних платежів. За цим фактом було відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 175 Кримінального кодексу України (безпідставна невиплата заробітної плати).

Під час судового засідання директор повністю визнав свою вину, щиро розкаявся та зобов’язався не допускати заборгованості з заробітної плати. Крім того, він заявив суду клопотання про закриття провадження у зв’язку з тим, що до об’явлення обвинувачення заборгованість повністю погашена. Рівненський міський суд виніс постанову про звільнення директора товариства від кримінальної відповідальності, провадження закрили. Про це повідомляє прес-служба прокуратури міста Рівного.

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.