Заступника мера Рівного через можливу корупцію усунуть від вибору автобусів

Під час наступного засідання Рівненського міськвиконкому можуть внести зміни у склад конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників для здійснення пасажирських перевезень у місті.

Відповідний проект під назвою "Про внесення змін у додаток 2 до рішення виконкому від 13.10.2009 № 163 "Про організацію та проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування" вже підготовлений.

Згідно з даним документом, члени виконкому можуть вивести зі складу конкурсного комітету:

- Хмилецького Олексія Віталійовича - заступника міського голови, голову конкурсного комітету;

- Дещинського Віталія Павловича – начальника відділення ДАІ Рівненського МВ УМВС України в Рівненській області, члена комітету;

- Максименка Тараса Анатолійовича - члена комітету.

Натомість відповідним рішенням до складу конкурсного комітету введуть:

- Васильчука Сергія Миколайовича - заступника міського голови, головою конкурсного комітету;

- Сидорчука Ігоря Григоровича – начальника відділення ДАІ Рівненського МВ УМВС України в Рівненській області, членом комітету;

- Демчука Валентина Вікторовича – президента громадської організації «Союз перевізників України», членом комітету,

- Самсона Віталія Олексійовича – начальника відділу представництва у Волинській, Житомирській та Рівненській областях управління Північного регіону департаменту розвитку підприємництва Держпідприємництва України, членом комітету.

Нагадаємо, що КП "Рівнеелектроавтотранс" нещодавно вивели з підпорядкування управління ЖКГ і перевели в управління транспорту та зв'язку. За лад у комунальній сфері відповідає саме Олексій Хмилецький, то ж виходило, що він слідкував і за порядком в тролейбусному парку. Проте, як зазначає мер Рівного Володимир Хомко, родина пана Хмилецького займається маршрутним бізнесом. Відповідно цей заступник мера не може відповідати за громадський транспорт міста. Тож нині управління транспорту перебуває у підпорядкуванні Сергія Васильчука.

Коментарі

Коли це Хмилецький почав займатися маршрутним бізнесом?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.