У Рівному вміють ремонтувати дороги без грошей. ФОТО

Уряд тотально недофінансовує ремонт доріг у Рівному. Мер Рівного бідкається, що казначейство лише один раз перерахувало кошти дорожниками. Тим часом рівняни знайшли свої оригінальні способи ремонту доріг та тротуарів. Вони хоч і не довговічні, але оперативні.

Як зауважив міський голова Рівного Володимир Хомко, цьогоріч на асфальтування доріг у Рівному з державного, міського та обласного бюджетів загалом передбачено 32 мільйони гривень. Однак використати їх навряд чи встигнуть. Адже кошти просто не проходять через казначейство.

— Ми могли зробити за ці гроші не менше, ніж торік. Однак не можемо навіть приступити до роботи, - обурюється міський голова. —  Від 25 серпня казначейство лише один раз переказало кошти, але тільки 10 відсотків від заявленої суми. Всі ремонти що робляться – то за міські кошти, або дорожники працюють в борг. Однак вони і в борг не хочуть працювати. А хто захоче працювати за чесне слово? Не знаю, коли надійдуть кошти. Сподіваюсь ще до настання зими. Так хоча б встигнемо заасфальтувати вулиці Київську та Соборна. Адже там вже знятий верхній шар покриття. Найгірше, що пізно перераховані кошти ми не зможемо використати і вони повернуться в державний бюджет. Як би це були міські надходження – то ми б перенесли їх на наступний рік і тоді проводили ремонти.

Тим часом рівняни знайшли свої оригінальні способи ремонту доріг та тротуарів. Вони хоч і не довговічні, але оперативні.

Це ділянка вулиці Здолбунівської поблизу будівництва торгового центру. Тут ями в асфальті просто заливають бетоном з автоміксера.

Ймовірно таким чином будівельники компенсують руйнування дорожнього полотна вантажівками.

А це фото зроблене Валентиною Захаровою на вулиці 16 липня, де комунальники таким чином асфальтують тротуари. Як кажуть – простенько, без смаку та жодних гарантій.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.