Рівненщина підготувалась до зими

В області відпрацювали план реагування на можливі надзвичайні ситуації, а також алгоритм взаємодії в умовах ускладнених погодних умов, доповіли голові облдержадміністрації Василю Берташу. 

Як повідомляє прес-служба Рівненської ОДА, в усіх районах і містах створили оперативні штаби, сформували аварійні бригади, а оперативно-диспетчерські служби готові до цілодобового чергування. Це все дозволить оперативно боротися з наслідками погодних стихій, аби забезпечити транспортне сполучення до всіх населених пунктів і доступність до соціально важливих об’єктів, а також безперебійну роботу водо-, тепло-, газо- та електропостачання.

Зокрема, проаналізувавши масштаби погодних стихій минулої зими, дорожники збільшили запаси протиожеледних та паливно-мастильних матеріалів, підготували снігозатримувальні щити, а також спеціалізовану техніку. Василя Берташа також запевнили, що за потреби до розчищення автошляхів можуть залучати також техніку сторонніх організацій, оскільки відповідні угоди вже уклали.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Отже, обласна влада робить конкретні заходи для підготовки до складних погодних умов в зимовий період. Беручи до уваги вищенаведену інформацію, можемо зробити висновок про те, що Рівненщина досить детально підготувалась до нових примх погоди.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.