Депутат Рівнеради ділить двір. ФОТО

У дворі будинку №1, по вулиці Кавказькій вранці 16 жовтня можна було побачити групу людей, яка зібралась навколо жінки і про щось голосно сперечались. Як виявилось, це була зустріч депутата Рівнеради Людмили Туровської з мешканцями будинку.

- Тут є проблема, з якою звернулись мешканці будинку. За ними закріплена вся дворова територія, яка прилягає до інших будинків і до банку. Нею користуються всі, але фактично платять за неї мешканці  одного будинку, - говорить пан Микола, який представився помічником депутата. - Треба провести розмежування дворової території і відповідно розвести плату за неї на тих хто нею фактично користується.

Та проблемами розмежування не обмежились. На голову депутата "посипались" й інші проблеми мешканців.

- Тут у нас проблеми з каналізацією. Тут труба, яка відходить від будинку більшого діаметру, ніж та, в яку вона врізана. І коли йде великий напор, то все це повертається назад в будинок і все заливає.  Ми звертались в ЖЕК, і в Водоканал. ЖЕК нічого не робить, а от хлопці з Водоканалу приїжджали швидко, дивились, щось робили, але потім знову виникали проблеми, - бідкалась мешканка будинку, пенсіонерка пані Людмила.

- Це не проблеми ЖЕКу, він до цього не має відношення. Напишіть офіційну бумагу на моє їм'я, з підписами. Ми зберемо керівників служб, які за це мають відповідати, візьмемо відповідальних з управління ЖКГ міста і разом знайдемо вирішення проблеми, - сказала депутат Рівнеради Людмила Туровська.

Ще кілька хвилин тривала розмова, депутат поїхала, а помічник залишився записувати контакти мешканців будинку і домовлятись, як правильно оформити офіційне звернення до міської влади.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.