Дмитро Червонюк написав лист-розкаяння із в'язниці. ФОТО

Син власника Рівненського льонокомбінату 19-річний Дмитро Червонюк, який майже два місяці тому насмерть збив людину, а нині перебуває під вартою у Хмельницькому СІЗО, написав лист-розкаяння. Судячи з усього, він адресований загиблому під колесами Червонюка-молодшого Олегу Крушельницькому. Копія цього листа потрапила у розпорядження сайту "ВСЕ".

Як бачимо, у ньому Дмитро Червонюк просить пробачення не лише у загиблого (якому, зрештою, вже байдуже), а й в його рідних, у своїх батьків та усіх, кого зачепила ця трагічна подія.

Олеже, пробач мені!

Я забрав твоє молоде життя, позбавив твоїх батьків їхньої дитини. Мені немає пробачення, я зробив найгірше, що людина може зробити – забрав чуже життя.

Я визнаю, я вчинив непоправне, я розумію це. Але хочу й буду просити пробачення кожен день свого життя, незважаючи на те, що мене не можна пробачити.

Щиро прошу пробачення у твоїх батьків, для яких ти найдорожче, найрідніше в цьому світі, за їхнє горе і скорботу. Прошу пробачення у всіх людей, які тебе любили, які були тобі дорогі. Висловлюю вам свій глибокий жаль і співчуття з приводу важкої втрати.

Знаю, що загибель Олега сколихнула і зовсім незнайомих людей у всій країні, які не байдужі і теж поділяють біль його рідних. Пробачте мені. Бачить Бог, я нікому не хотів зла.

Я хочу попросити пробачення також у своїх батьків за ті погані слова, які сиплються на них через мене, за те, що я не заслуговую їхньої любові. У своєї сестрички, яку я не можу захистити.

Будь ласка, пробачте мені всі, кому я завдав болю. Я не шукаю собі виправдання, бо не може бути виправдання тому, що я вчинив. Лише прошу у всіх християнського прощення.

Червонюк Дмитро

СІЗО, м.Хмельнницький

За свідченням наших джерел, Дмитро передав цей лист із СІЗО і написаний він ним власноруч. Також, як повідомляють наші інформатори, попри те, що раніше анонсувалося, що 19-річного Червонюка триматимуть під вартою до 19 жовтня, суд щодо перегляду міри запобіжного заходу відбувається сьогодні, 16 жовтня. А 19-те число - це помилка, яку розтиражували ЗМІ, оскільки в рішенні Апеляційного суду Хмельницької області зазначена саме середа, 16 жовтня. Засідання розпочнеться о 14.30. На думку наших джерел, швидше за все, хлопця з-під варти не випустять через тиск з боку однієї із політичних сил.

Олег Червонюк, батько Дмитра, також припускає, що його сина не звільнять з-під варти.

- Ситуація дуже заполітизована, - вважає Червонюк, - тому я гадаю, що Дмитра сьогодні не звільнять. Кримінальне розслідування йде дуже повільно, тривають експертизи. Також він підтвердив, що лист справді написаний його сином.

"Навіщо він це зробив? Це його порив, захотів - і написав", - сухо сказав Олег Червонюк журналістам "РВ". 

Загиблий під колесами Червонюка Олег Крушельницький (праворуч) та його рідний брат Богдан 

А тим часом брат Олега Богдан Крушельницький написав відгук на розкаяння Червонюка на своїй сторінці "Вконтакте". Далі - цитата:

- Якщо ти, Червонюк, вирішив таким чином просити вибачення, то я можу дозволити собі у такій самій формі дати відповідь на твій лист, і я впевнений що до тебе дійде написане. Ти почав розуміти серйозність свого вчинку лише будучи в слідчому ізоляторі і лише після довгого проміжку часу? Чи можливо це спроба натиснути на жалість? Чому ти ухилявся, та не співпрацював із слідством? Чому ти переховувався у лікарні? Чому ти давав не правдиві покази у суді? Чому ти кінець-кінцем не подивився в очі моєму брату, коли він лежав у труні? Якщо ти визнаєш свою вину, то відповідай по закону, справедливо за свій вчинок, понеси покарання за законом в повному обсязі. Твоє життя на цьому не закінчиться, ти будеш і далі жити, працювати, бачити своїх батьків, а в Олега більше вже не буде цього, і мої батьки більше ніколи не побачать свого сина.

Ми триматимемо руку на пульсі подій, тож найсвіжіші новини по "Справі Червонюка" шукайте на сайті чесних новин "ВСЕ".

Дмитро Червонюк визнав провину і перебуває під вартою

Дмитро Червонюк отримав водійське посвідчення лише цьогоріч

Суд випустив на волю Дмитра Червонюка

Підозрюваний Дмитро Червонюк був п’яний за кермом. ВІДЕО

Відеорозслідування смертельної ДТП Дмитра Червонюка

Після смертельного ДТП Дмитра Червонюка відправлять на лікування до Німеччини?

Дмитро Червонюк, який на смерть збив пішохода: мені погано

Після смертельної ДТП син рівненського бізнесмена потрапив у лікарню

Син рівненського бізнесмена збив людину?

Рівненська "золота молодь" – діти чиновників та бізнесменів (Частина 4)

Рейтинг найбажаніших женихів Рівного. Частина 3. ФОТО

Ключові слова: 

Коментарі

+100500

Думаю, якщо малого посадять, то Червонюк точно стане мером. Всім, хто кричав "мажор", "куплено-проплачено" зразу пельку заціпить.

На що відповідали??? Чи за що?

Та скажіть на милість чи ви змогли б на місці батька виступити проти всіх? Та цеж неможливо спокійно вистояти. Червонюк то і зірватись міг би. Ви уявіть якби його рвали б !

Я б хотіла, щоб відповідали не пресс-секретарі, а сам батько.

Соромно за таких "людей". І таким я маю довіряти кермо держави? Це горе,а не політика! Як ще низько ви можете впасти? Майте совість і повагу! У людей горе, а ви...

В своєму репертуарі: http://www.fotka.by/?p=sf&f=341349

Погоджуюся. Будемо сподіватися, що по-християнськи рідні загиблого знайдуть сили простити. А суд скаже своє слово по закону.

Не доцільний сарказм з вашого боку....Як на мене зовсім не смішна ситуація : ' (

До чого тут бали перед судом?! Ви дивуєте мене. Не сперечатимусь з тим, що батьки Олега і всі його близькі понесли неоціненну втрату, але ж Дмитро теж людина! Впевнена йому не легко, як і його батькам...навряд байдужа до скоєного людина так напише... Самостійно просити суд залишити його під вартою, чи багато "мажорів" так робили? Шкода обидві родини...

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.