Знедолені діти зі всієї області відвідають у Рівному відомий цирк

Понад дві тисячі знедолених дітей з Рівненщини безкоштовно відвідають вистави відомого українського цирку "Kobzov".

Присутність дітей із малозабезпечених, неповних родин, дітей-сиріт та вихованців інтернатів на циркових виставах забезпечать Рівненський обласний центр Соціальних служб сім'ї, дітей та молоді та Рівненська служба у справах неповнолітніх.

- Ми такі благодійні акції проводимо в усіх містах, запрошуємо діток безкоштовно відвідати наші циркові вистави та намагаємось зробити все, щоб діти були щасливими. Такий спогад залишиться в них на все життя. Ми створили справжній цирк, навіть запросили дресирувальника з Італії, щоб показати справжнє свято, - розповідає художний керівник, режисер-постановник Олег Капустін.

Соціальні служби взяли відповідальність за супровід дітей з кожного із районів області, а транспорт і пальне для прибуття дітей виділяють районні державні адміністрації, заклади для дітей та підприємці. Цирк "Kobzov" виділив для дітей окремий сектор. Кожен з районів має свій день прибуття і свої місця для розміщення.

- Організаційно привезти велику кількість дітей з різних районів непросто. Проте це того варте. В житті цих дітей свята не так багато і те, що ми долучились до такого заходу - це абсолютно природньо, - розповів заступник голови Рівненської ОДА Олексій Губанов.

Фундація імені князів-благодійників Острозьких запрошує усіх громадян Рівного та області відвідати циркові вистави і купуючи квиток для себе, придбати додатковий квиток для дитини, яка не має можливості побувати на подібному заході.

Цирк "Kobzov" - це унікальний розважальний комплекс для всієї родини, де розташовано безліч атракціонів та створюється справжнє шоу. Глядачі зможуть відвідати унікальний парк динозаврів, зоопарк із дикими та домашніми тваринами, тераріум. Гастролі цирку "Kobzov" відбудуться з 17 по 27 жовтня у Рівному.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.