Депутат Рівнеради хоче змінити напис на цвинтарі. ФОТО

Депутат Рівненської міської ради Олександр Лащук на своїй сторінці у "Фейсбук" зазначив, що до нього звернулися мешканці масиву Боярка і повідомили про те, що на початку жовтня структура ЖКГ Рівненського міськвиконкому відновила напис на вході у місцеве кладовище, якого вже з десяток років не було помітно: "Гражданской войны боевые походы мы в наших сердцах сбережем навсегда".

За словами депутата, на відновлення даного напису витрачені значні кошти, а рівняни, нібито, вважають цей напис пропагандою насильства та жорстокості.

- Така діяльність місцевої влади спрямована на розповсюдження демонстрації актів насильства і жорстокості для впливу на громадську думку, - зазначає Олександр Лащук. - Такі антиукраїнські прояви видаються владою за правильні і такі, що заслуговують на наслідування, поширення. Причому, навіть сучасні шкільні підручники історії не називають збройний конфлікт між Радянською Росією та Українською Народною Республікою (УНР) -"громадянською війною". Більшовицько-українська війна 1917-1921 років призвела до значних втрат у тогочасному українському суспільстві і закінчилась більшовицькою окупацією України.

Олександр Лащук пропонує змінити напис на нейтральний, що не буде ображати почуття українців. Зокрема: "Упокой, Господи, душу спочилих рабів Твоїх". Тим більше, що на цвинтарі знаходиться православна церква і такий надпис буде більш доречний. Депутат  пропонує  провести громадське обговорення з даного приводу.

Коментарі

Пропозиція Лащука безумна. Як можна назвати більшовиків, атеїстів Рабами Божими?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.