У Рівному пройде Міжнародний дитячий театральний фестиваль

Традиційно, в осінню пору, народний молодіжний театр "Від Ліхтаря" та зразкова театральна студія "Маленький принц" Рівненського міського Палацу дітей та молоді збирають в себе найкращі театральні аматорські колективи України, Білорусі, Польщі, Словаччини та інших країн.

З 29 жовтня по 2 листопада буде проведено VІІ Міжнародний дитячо-молодіжний театральний фестиваль аматорських колективів "ЛіхтArt". Крім демонстрації вистав, в рамках фестивалю будуть проводитись тренінги та майстер-класи з пантоміми, драматургії, майстерності актора. Члени журі долучаться до їх проведення.

Новизною фестивалю стане організація "круглих столів" по обговоренню та конструктивній критиці фестивальних вистав. Планується також в цьому році і виокремлення напрямів фестивалю. Окремо визначатимуться переможці в різних категоріях: дитячі театри, молодіжні театри та студентські театри спеціалізованих професійних кафедр. Ще одним суттєвим позитивом фестивалю стане показ вистав на різних театральних майданчиках міста.

Під час фестивалю мешканці міста Рівного та області матимуть змогу переглянути найкращі вистави театральних колективів з України, яку представить Київ, Чернівці, Луганськ, Новомосковськ, Черкаси, Львів, Рівне.

"Театральну" Словаччину на фестивалі презентуватимуть колективи із міст Кремніца та Нітра. Уже традиційно будуть брати участь у фестивалі давні друзі театру "Від Ліхтаря", володарі Гран-прі "ЛіхтArtу"-2011, улюбленці рівненського глядача зразковий театр-студія "Паралель" із м. Барановичі (Білорусь). 

Цьогоріч фестиваль розширить глядацьку аудиторію географічно, так одну з кращих фестивальних вистав буде зіграно на сцені Генерального спонсора в Будинку культури цементників м. Здолбунів.

В рамках фестивалю буде продемонстрована позаконкурсна благодійна танцювальна вистава-перформанс "Дім", яку представить Міжнародний благодійний проект "ДОМ" спільно з Громадською Організацією "Мистецькі Мандри" (Одеса). Постановки, що будуть презентовані на фестивалі зможуть задовільнити смаки всіх категорій мешканців міста та області. Переконатися в цьому зможе кожен.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.