У Рівному зніматимуть фільм для кінофестивалю

Нещодавно, у Рівному стартував відбір до всеукраїнського освітнього акторського проекту, організаторами якого є "CinemaHall" та Представництва Європейської кіноасоціаціі "NISI MASA" в Україні.

Також слухачі акторської школи зможуть зіграти в фільмі та відчути себе справжніми кіноакторами. Тому, паралельно із заняттями відбуватимуться і зйомки фільму. Натомість саме навчання триватиме упродовж 3 місяців. А вже в наступному році випускники акторської школи матимуть шанс взяти участь у зйомках всеукраїнського кіноальманаху. Одна з його 20 історій зніматиметься саме в Рівному.

Для того, щоб дізнатись, як просувається конкурсний відбір, скільки учасників подали заяви на учать та акторами якого фільму стануть рівняни, ми звернулися за коментарями до менеджера "Всеукраїнської акторської школи" у Рівному, Віктор Булиги.

- Наразі стартував лише відбір до проекту. До нас почали вже надходити заявки на участь. Заняття розпочнуться  відразу після того, як буде сформована група бажаючих отримати ази акторської майстерності - розповів менеджер акторської школи.

Також Віктор Булига розповів, що навчання за попередньою домовленістю буде проходити у конференц-залі готелю "Мир", та триватиме три місяці, під час яких і будуть знімати фільм.

- До речі, про самий фільм. Стрічка носитиме назву – "Джинсовий стриптиз", основні герої сюжету – журналісти – зазначає пан Віктор, - Фільм буде відзнятий спеціально для кінофестивалю "КІНОМЕДІА".

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.