На Рівненщині війна із вуличним спамом

Нещодавно, сайт чесних новин "ВСЕ" розповідав про "спамерські" події, які наразі відбуваються у м. Здолбунів. Волонтери та активісти активно займаються очисткою міста від оголошень та рекламних листівок загалом.

За допомогою звернулися волонтери і до правоохоронних органів, надіславши відповідне звернення - розповідає Zdolbunivcity.net

Здолбунівська міліція надіслала відповідь – реагування на звернення щодо ситуації із неконтрольованими спамерськими поклейками в місті реклами та оголошень. Як слідує із відповіді, були вжиті наступні заходи:

- проведено бесіди із підприємцями

- скеровані слідкувати за спамерами наряди патрульних по місту

- направлено лист міській раді по приведенню сучасного стану благоустрою у відповідності до правил, встановлення додаткових місць для оголошень

Який ефект дадуть проведені заходи - буде видно, наразі громадські активісти Здолбунівщини налаштовані рішуче побороти бруд на стінах, огорожах, стовпах нашого міста. З цією метою регулярно проводиться інформаційна кампанія на нашому порталі, вулична акція “Чисте місто-перший крок до Яскравого міста”, пропонуються варіанти вирішення проблеми, фіксуються факти порушення правил благоустрою та порушники передаються до міліції, пишуться листи, звернення як до правоохоронних органів, так і до міської влади.

На сьогоднішній день, здолбунівські активісти у соціальних мережах активно закликають усіх небайдужих до співпраці.

- Зупиніть того, хто клеїть спам, зафіксуйте на фото, викличте міліцію, повідомте міську раду. Порядок буде тоді, коли САМІ будемо дотримуватись його та сіяти приклад цього серед своїх близьких, незнайомих. БАЙДУЖІСТЬ – перший крок до руїни. Долучайтесь до нас, пишіть про свої антиспамівські рейди, як це почав робити волонтерський рух Здолбунівщини і будинкоуправління. Робіть це в себе біля будинку, у своєму селі, іншому місті. Давайте поширювати рух добра за чисті місця проживання - звертаються до здолбунівчан та жителів області волонтери.

Коментарі

да, взялись як треба

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.