У Рівному виступатимуть "Сябры"

У Рівному, 31 жовтня о 19.00 год. у Рівненському міському палаці культури відбудеться концерт інтернаціональної величини International Групи "Сябры" Бадьярова.

Солісти "Групи" відомі по такими мега-хітам як: "Альошкіна любов", "Бродячи Артисти", "Неділя", "Дорога без кінця", "Алєся" (дівчина з Полісся), "Ні тебе прекрасніше", "Березовий сік", "Александріна", "Там де клен шумить", "Білорусія", а так само нові роботи. Всі ці та багато інших пісень, солісти групи виконують і донині, радуючи своїх шанувальників до болю знайомими і улюбленими мелодіями минулих років на протязі ось вже декількох десятиліть.

Слід зазначити, музиканти володіють дивним талантом, чарівною майстерністю і нескінченною любов'ю до мистецтва, тому кожен виступ групи дарує людям відмінний настрій і море чудових вражень.

Особливе місце у концерті займає виступ лауреата Міжнародних конкурсів, скрипачa Валентинa Бадьяровa. Його сольний виступ з группою – це ще один окремий виступ у концерті .

Приголомшливий скрипаль-віртуоз, виконує музичні шедеври Світових Хітів і композицій з використанням нового напрямку в музиці в ультрасучасних аранжуваннях. У його гармонійної манері гри поєдналися традиції класичної школи, імпровізаційні і ритмічні знахідки джазу і рокa, а так-же запальні ритми ірландської музики, від Вівальді до Led Zeppelin. Артист підкорив публіку багатьох європейських країн , виступав на різних концертних майданчиках Німеччини, Голландії, Бельгії, у Парижі в театрі П'єра Кaрдена, а так само в Росії, на ювілейних концертах Піснярів в Москві та Мінську.

Його чарівну скрипку пам'ятають і люблять численні шанувальники цих прославлених ансамблів.

Телефони для довідок 43-93-38 або 066-088-28-11

Вартість квитка від 50 до 120 грн

Коментарі

"концерт інтернаціональної величини International Групи "Сябры" Бадьярова." - а якшо по людськи, щоб хтось зрозумів????
"Ні тебе прекрасніше" - "Нет тебя прекрасней", а по нашому - "Нема тебе гарніше"

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.