У Рівному покажуть фільм про "Межигір’я"

20 жовтня о 18:00 в конференц залі готелю “Мир” у Рівному відбудеться показ та обговорення документального альманаху "Відкритий доступ".

В дискусії візьмуть участь: журналіст, активіст руху "Стоп цензурі!" Мустафа Найєм, громадська діячка, журналістка, активістка руху "Стоп цензурі!" Наталка Соколенко.

Фільм-альманах складається з п’яти новел: “Межигір’я” (автор - Володимир Тихій), “Афганець” (автор – Дмитро Коновалов), “Школа” (автор - Сергій Андрушко),  “Дім з химерами” (автор - Жанна Довгич), “У кутку” (автор - Дмитро Тяжлов).

Події, зображені в альманасі, розгортаються після вступу в дію Закону України "Про доступ до публічної інформації", за ухвалення закону впродовж кількох років боролися громадські організації, журналісти та експерти.

"Відкритий доступ" - це хроніки становлення громадянського суспільства, але також історії з життя самих героїв. Вони живуть у різних регіонах України, їх цінності та переконання різняться, вони не знайомі одне з одним, єдине, що їх об’єднує - активна громадянська позиція.

Вхід на захід вільний.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.