На Рівненщині опікунам сплатили 28 мільйонів гривень

Усиновлювачі, батьки-вихователі та прийомні батьки мають суттєву підтримку від держави, повідомили в департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації. Так, за опіку над сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування, цьогоріч виплатили 27 мільйонів 800 тисяч гривень. Цю державну допомогу отримали 784 опікунів, 61 прийомна сім’я та 22 вихователі дитячих будинків сімейного типу. Нині у цих родинах зростає понад півтори тисячі неповнолітніх.

Як повідомляє прес-служба Рівненської ОДА, допомога на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування, призначається в розмірі, що становить два прожиткових мінімуми, а саме від 1 944 до 2 420 гривень на дитину відповідного віку.

Також соціальну допомогу від держави мають люди, котрі всиновили сироту, повідомили соціальні працівники. Вона призначається на кожну дитину незалежно від віку у розмірі, встановленому для виплати допомоги при народженні першої дитини. Нині це 29 160 гривень. Загалом на особові рахунки 63 усиновлювачі цьогоріч надійшло понад 800 тисяч бюджетних гривень.

Вцілому на Рівненщині 92,5 відсотка осиротілих діток вдалося охопити сімейними формами виховання, а це найвищий показник в Україні, зазначив заступник голови облдержадміністрації Олексій Губанов. 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.