КВН-команду з Рівненщини нагородили на фестивалі "Жарт-птиця-2013"

КВН-команда Будинку дитячої та юнацької творчості стала дипломантом Всеукраїнського фестивалю "Жарт-птиця-2013". Серед досягнень юних гумористів: номінація "Кращий актор" і "Кращий керівник команди".

У період з 27 вересня по 1 жовтня учасники з 31 КВН-команди з України змагалися за звання найкращої в селищі Затока Одеської області. У Всеукраїнському фестивалі Рівненщину, разом з обласною командою представляла команда "Шухерята" під керівництвом Світлани Захарівни Сімашко .

В останній ігровий день фестивалю учасники грали фото розминку та імпровізований конкурс "А на послідок я скажу…". Поза конкурсом проведено пісенне змагання, конкурс відео та слайд-шоу.

Команда БДЮТ "Шухерята" стала дипломантами фестивалю. Підводячи підсумковий рейтинг команд, не можна оминути таких місцевих нагород як номінація "Кращий актор фестивалю "Жарт-птиця-2013" - ним став Дмитро Федіна . А керівник команди Сімашко С.З. отримала відзнаку "Кращий керівник команди "Жарт-птиця-2013". 

Веселий дух боротьби з Всеукраїнського фестивалю на терени Полісся привезли учасники команди "Шухерята": Дмитро Федіна, Надія Рибчинчук, Андрій Стрижеус, Віталій Радчук , Марія Севастьяник, Ірина Речун, Ніна Яйченя , пише bdut.net

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.