Мер Рівного підловив власників колишньої тюрми на брехні

У Рівному продовжується розвиток подій навколо будівлі на вулиці Соборна, 16, де на місці колишньої катівні НКВС нині функціонують розважальні заклади, а саме більярдний зал із барною стійкою та кафе "Суренж". Сьогодні двоє власників споруди зустрілися із представниками громадськості на території міського голови Рівного Володимира Хомка у залі засідань міськвиконкому.

 

Пан Хомко з перших же слів запитав у бізнесменів:

- Була домовленість зі мною, що тут не функціонуватимуть розважальні заклади і що в приміщенні буде облаштовано кімнату-музей? - Запитав Хомко.

- Була... - Тихо відповів один із власників Руслан Шевчик. 

- То чому ваш юрист заявляє для ЗМІ, що таких домовленостей немає? Я навмисне віднайшов стенограму із сесії Рівнеради, де ваші представники гарантували дотримання цих домовленостей. Тож давайте вирішимо це конфлікт "полюбовно", - зазначив мер.

Див. також Тюремне "кидалово": Чому мер Рівного протестує проти "увєсєлітєльних" закладів

І серед учасників розпочалася не зовсім "полюбовна" дискусія. Кожен представник громадських організацій виголошував свою пропозицію, натомість юрист бізнесменів Сергій Масалов вимагав дійти спочатку до єдиної думки, викласти її на папері і тоді розпочнеться якийсь конструктив. Активісти погодилися на ці умови і нині готують пропозиції, після чого в цьому приміщенні їм підшукають відповідну кімнату. Її облаштування буде виконане за рахунок міського бюджету, а перебуватиме кімната-музей на балансі "Просвіти". 

Також після довгих дискусій присутні дійшли домовленості про те, що власники споруди на Соборній, 16 упродовж наступних трьох місяців знайдуть спосіб позбутися "розважальних орендарів" і заселять інших. Серед пропозицій, які лунали, були: похоронне бюро, канцелярія, офіси тощо. Які маневри виконають власники будівлі, присутніх, схоже, не особливо цікавило, адже головне те, що вони отримають на виході: колишню катівню НКВС без розваг "на кістках". 

Коментарі

Сергій Масалов це користувач Status Qwo на рівненському форумі РОВНО.com.ua,гадить на все українське.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.