Рівненські неповнолітні бійці вибороли медалі в Угорщині

У столиці Угорщини Будапешті відбувся міжнародний турнір з таеквон-до ІТФ класу «А» «Eagles cup» (Кубок Орлів). Серед 400 спортсменів з 9 країн у складі збірної України у змаганнях брали участь 4 спортсмена з Рівненщини. І виступили вони дуже успішно.

У змаганнях взяли участь спортсмени з Угорщини, Італії, Австрії, Румунії, Болгарії, Словаччини, Швеції, Польщі та України. Спортсмени Рівного, які боролися на турнірі, тренуються під керівництвом тренерів Антона Білоуса, Ігоря Понаріна та Руслана Глеги.

Результати рівненських спортсменів: Білоус Антон - 1 місце спаринг серед дорослих у вазі до 57 кг Поляк Анна - 3 місце спаринг серед юніорок у вазі до 55 кг Левчук Максим - 1 місце спаринг серед дітей у вазі понад 60 кг

Також відбулися командні спаринги «стінка на стінку», в яких п’ять спортсменів по черзі змагаються між собою. У складі чоловічої збірної зайняв перше місце Білоус Антон. У складі жіночої збірної зайняла перше місце Поляк Анна.

Нажаль без нагороди залишився наймолодший спортсмен змагань Бардабуш Антон. Він провів 3 поєдинки але нажаль не зміг пройти у фінальне коло, але завдяки симпатії організаторів змагань та глядачів отримав приз за волю до перемоги оскільки був наймолодшим у віковій категорії 7-12 років. Про це сайтові "ВСЕ" повідомив Антон Білоус.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.