Рівнянка бере участь у всеукраїнському конкурсі краси. ФОТО

У суботу, 19 жовтня відбудеться фінал всеукраїнського конкурсу краси "СтудМіс України-2013". Цей конкурс в Україні відбувається вже втретє. Цьогоріч Рівненщину на ньому представляє студентка РДГУ Юлія Буханевич.

- Особливість Юлі, що вона не професійна модель та не закінчила жодну з наших модельних шкіл, проте вона володіє природньою красою та розумом, - розповіла сайту "ВСЕ" організатор підбору учасниць на цей конкурс на Рівненщині, колишня учениця агенства моделей ARTmodels Оксана Стельмах.

За її словами, фінал конкурсу проходитиме 19 жовтня в клубі Caribbean Club в Києві. На даний час Юля перебуває в столиці і активно готується до конкурсу.

Юлія Буханевич

На сайті конкурсу про Юлію Буханевич повідомляють наступне:

"Весь свій час присвячує хореографії, сцені і мистецтву! Завдяки танцям може перевтілюватися в іншу особистість, показувати властиві їй почуття на емоції. Вірить у вираз "Краса врятує світ", але краса не зовнішня, а внутрішня. "СтудМіс Рівне 2013" володіє невтомною енергією та ентузіазмом, а в житті керується кредо: "Життя - це танго, в якому головним є рух. Зупинишся - закінчиться танець, зупинишся - закінчиться життя".

Коментарі

Да вона ж страшна ппц і штукатуркі на ній багато

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.