Рівненський рок-музикант відкрив виставку у столиці. ФОТО

В середу, 16 жовтня у Києві відкрилася перша  персональна виставка карикатур і шаржів «КарікаДурка» лідера групи «От вінта» Юрія Журавля.  Як з’ясувалося, рівненський рокабілі  не лише талановитий музикант, а неординарний художник. За словами художника,  КарікаДурка — це всього лише третя частина малюнків, що зібралися за багато-багато років.

- На виставці представлені роботи за останні п’ять років, - розповідає Юрко Журавель. - Сьогодні виникла ідея зробити якийсь буклет із малюнками, через те, що підійшов хлопець з роздрукованими з «Фейсбука» малюнками  і просив на них автограф. Відкриття виставки очікувано відбулося цікаво. Я щасливий, що зібралося, як і обіцяли більшість моїх друзів.

Перераховувати всіх особистостей, які потрапили під художню роздачу Юрія немає сенсу, через те, що це сотні як історичних відомих постатей, так і наших сучасників.

Тим часом, шаржи та карикатури Юрка Журавля  можуть всі охочі  подивитися до 5 листопада в  Арт-галереї «МІНУС 4» за адресою: м. Київ, вул. Артема 37-41.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.