У "Рівнегазі" відкрили "Єдине вікно"

Цьогоріч у ПАТ "Рівнегаз" відкрили "Єдине вікно" для обслуговування клієнтів. Відтепер мешканці Рівненщини мають можливість в одному місці, за максимально короткий строк отримати послугу із приєднання до газових мереж, а також оперативно проконсультуватись з питань щодо цієї послуги.

Як зазначив голова правління ПАТ "Рівнегаз" Петро Дубас, відкриття "Єдиних вікон" стало першим кроком до нового формату обслуговування клієнтів. Однією з передумов було прийняття низки законодавчих актів, які упорядкували будівництво нових газових мереж і зробили процедуру газифікації зрозумілою, прозорою і доступною для усіх бажаючих.   

Обслуговування в режимі "Єдиного вікна" значно спростило процедуру приєднання до газової мережі. Замовнику треба лише подати заявку і необхідний пакет документів, підписати договір і оплатити послугу, все інше – виїзд до замовника на об’єкт, видача техумов, розробка проекту, його комплексне супроводження і погодження всіх етапів з відповідними органами - робота менеджера по роботі з клієнтами і менеджера з комерційної діяльності.

Заступник голови правління з комерційної діяльності Петро Торгун зазначив, що раніше замовник співпрацював з декількома організаціями, що призводило до затягування часу, перевитрат коштів і проблем з введенням в експлуатацію газових мереж. Тепер у громадян з`явилося чітке розуміння: до кого йти, скільки це коштує, в який термін буде газифікований його об’єкт.

На сьогодні у кожному районному управлінні газового господарства області успішно функціонують служби "Єдиного вікна", -повідомляє прес-служба ПАТ "Рівнегаз".

В обласному центрі "Єдине вікно" розташоване  за адресою: м.Рівне вул.Білякова,4 на 2 -му поверсі.    Графік прийому: понеділок - четвер з 8-00 до 17-00, п’ятниця з 8-00 до 16-00, обідня перерва з 13-00 до 14-00.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.