Рівненські перевізники готуються до всеукраїнського страйку

Міністр інфраструктури України Козак В.В. підписав проект Закону України "Про автомобільний транспорт" та направив його до Кабінету Міністрів України. Перевізники фізичні особи та Громадські організації, які захищають їх права, категорично проти прийняття цього закону в запропонованій профільним міністерством редакції і розпочали процедуру підготовки до всеукраїнського страйку, - повідомляє інформаційний відділ ГО "Союз перевізників України".

Проект Закону України "Про автомобільний транспорт"” розроблений Міністерством інфраструктури України є дискримінаційним. Його норми містять положення, які грубо порушують права громадян України на здійснення підприємницької діяльності, встановлюють додаткові вимоги до допуску та діяльності на ринку автоперевезень, збільшують кількість порушень законодавства за яку встановлюють величезні штрафи, а також надають право контролюючим органам забирати в перевізників їх автобуси і примусово їх реалізовувати.

Прийняття цього Закону в нинішній редакції призведе до транспортного колапсу в Україні. Запровадження такої кількості штрафів та їх нереально великих розмірів, а також надання права контролюючим органам забирати в перевізників їх автобуси і примусово їх реалізовувати, просто знищить фізичних осіб перевізників в Україні. За неправильно заповнений папірець чи відсутність якогось документа перевізник отримує штраф від 1700 до 17000 гривень. А коли таких порушень „наполегливі” представники контролюючих органів знайдуть з десяток в день? А до цього всього додайте штрафи ДАІ. То на покришки та ремонт автобусів грошей не залишиться, не говорячи вже про зарплату водіям. За таких умов наші перевізники підуть з торбами по світу”, - коментує  президент ГО "Союз перевізників України" Валентин Демчук.

Громадські організації ГО "Союз перевізників України" та ГО "Спілка водіїв" від імені перевізників України звернулися до Президента України та Прем’єр Міністра України з проханням втрутитись в цю ситуацію та повернути цей проект Закону на доопрацювання в Міністерство інфраструктури України.

В свою чергу, перевізники фізичні особи, ініціювали початок процедури підготовки до всеукраїнського страйку для недопущення прийняття цієї редакції проекту Закону України "Про автомобільний транспорт" Кабінетом Міністрів України.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.