Рівнянин отримав слона з коріння та планшет

У середу, 16 жовтня, у Міському палаці культури "Текстильник" відбулась прес-конференція з нагоди підведення підсумків відеомарафону "Моє Рівне 730". Марафон був приурочений до ювілею міста, який рівняни відсвяткували у серпні цього року.

У рамках прес-конференції відбулось нагородження переможців "рівненськими оскарами" - статуетками у вигляді слонів. Їх виготовили з коріння горіха. Також переможець отримав планшет.

Отож, за перемогу, "Оскари" (великого слона та меншого) отримали: Яків Гумінський (за відданість конкурсу та за здивування суддів піщаною анімацією) та Віктор Булига (за фільм "Рівне крізь призму часу -2"). До слова, саме пан Віктор і отримав у подарунок планшет.

Окрім того, що фільм "Рівне крізь призму часу -2"  став переможцем, він за рішенням журі увійшов до фіналу міжнародного кінофестивалю "INTERNET SHORT FILMS FESTIVAL".

Віктор Булига розповів журналісту сайту "ВСЕ" історію та особливості створення свого фільму.

- Монтаж фільму та комп'ютерна графіка зроблена Андрієм Веремчуком, - розповідає пан Віктор. - Останній є колишнім мешканцем Рівного, але наразі він проживає у Тюмені, проте не втрачає зв'язку з рідним містом, а продовжує активно цікавитися його минулим та сучасним життям. Оператором фільму є  Валерій Мартинюк, який фільмував й повнометражний ігровий фільм, що знімалася у Рівному - "Бурштинова казка у Новорічну ніч".

За словами Віктора Булиги, він намагався спільно з усіма членами творчої групи знайти й відтворити грань минулого і сьогодення.

- Було бажання зробити цю грань зовсім близькою і в той же час невловимою для глядача та запропонувати йому трошки понастальгувати за добрим старим містом, іноді схожим, а іноді і не зовсім зі своїм наступником, - пояснив автор фільму. Хотілось показати, що незважаючи на плин часу, місто минулого в деяких моментах виглядає навіть привабливіше, оригінальніше та цікавіше за свого спадкоємця з іншого тисячоліття. Хоча обидва вони насправді дуже гарні й схожі між собою, як брати-близнюки, незважаючи на різницю у десятки років, - зазначив Віктор Булига.

Цьогоріч у конкурс внесли певні корективи, зокрема, від одного учасника прийматимуть більше однієї роботи. Крім того, з повної назви конкурсу забрали слово "аматорський": до участі допускатимуться відеороботи і від професіоналів.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.