Комісія Рівненської облради прийняла незаконне рішення?

Під час засідання постійної комісії з питань місцевого самоврядування, розвитку територій та європейської інтеграції депутат Віктор Кривун на розгляд комісії вніс питання "Про звернення депутатів Рівненської обласної ради до Верховної Ради України та Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Польща в Україні Генрика Літвіна щодо ухвалення Сеймом та Сенатом Респубіки Польща резолюції до 70-річчя Волинської трагедії".

Нагадаємо, через дане питання виник конфлікт на засіданні постійної комісії з правових питань, гласності, депутатської діяльності, етики та регламенту Рівненської обласної ради. Мова йде про Волинську трагедію, яку слідча комісія, що досліджувала це питання не вважає геноцидом польського народу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Депутати Рівненської облради готові стрілятися через ОУН-УПА

Комісія, на якій були присутніми лише двоє депутатів пропозицію Віктора Кривуна підтримали та рекомендували внести дане питання на розгляд сесії.

Тим часом, варто нагадати, що у складі постійної комісії з питань місцевого самоврядування числиться п’ять чоловік. Відтак, відповідно до регламенту обласної ради, рішення є легітимним за наявності більшої частини членів комісії.

Ключові слова: 

Коментарі

Ну чому, Ало? Якщо є кворум - законні))

Отже, всі рішення , які прийняті цією комісією цього дня - незаконні ?!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.