Рівнянам демонстрували "Барви життя"

В обласному центрі пройшов регіональний етап V-го Всеукраїнського фестивалю творчості людей з обмеженими фізичними можливостями "Барви життя".

 За словами організаторів, участь у заході взяло майже 40 колективів, виконавців та народних майстрів з області — загалом майже сотня учасників. Конкурсанти демонстрували свої вміння у вокально-хоровому, хореографічному, театральному та інструментальному жанрах, - розповідає прес-служба Рівненської ОДА.  Також виконували авторські пісні, читали поезію, а ще експонували твори образотворчого, декоративно-прикладного та народного мистецтв, демонстрували скульптури та фото.

Водночас, зважаючи на те, що 2013 рік Президент України проголосив  роком дитячої творчості, учасниками фестивалю стали здебільшого дитячі колективи. Найкращі з них братимуть участь у гала-концерті "Барв життя", який відбудеться у Києві у грудні. Так, продемонструвати свої таланти в столиці запропонували вокальному дуету вихованців Клеванської школи-інтернату Аліні Фауст та Михайлу Бережному, а також учасникам літературного клубу "Крок" центру інвалідів з порушенням опорно-рухового апарату Іванні та Катерині Бубало. Свої номери також покажуть соліст РОО УТОС Костянтин Макарчук та мешканка села Білятичі Сарненського району Вікторія Камінська.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.