Навчальний центр повезе рівнян до Європи

У Міжнародному навчальному центрі "VLS-Рівне" вже розпочався навчальний рік. Це єдиний навчальний заклад в регіоні, який готує своїх випускників відповідно до стандартів ЄС та застосовує системний підхід в плануванні якісної освіти, престижного працевлаштування та кар’єрного зростання в Україні та за кордоном.

Слухачі центру, а це учні 6-11 класів рівненських загальноосвітніх шкіл, завдяки інтенсивним заняттям двічі на тиждень, отримують знання з англійської мови на рівні випускника факультету іноземної філології вузу, що дає їм можливість успішно скласти  іспит ЗНО з англійської мови та іспит IELTS, який є необхідний для вступу на навчання до престижних університетів та працевлаштування в іноземні компанії.

За чотири роки існування рівненського відділення "VLS" понад 20 його випускників успішно склали вказані іспити та в даний час навчаються в престижних вузах України, Голландії, Польщі, Канади. 

У грудні цього року Центр пропонує майбутнім абітурієнтам взяти участь в ознайомчих поїздках до університетів-партнерів. А саме, з 1 по 10 грудня плануються презентації Варшавського Національного та Політехнічного університетів, університету косметології "Академія Косметики та Догляду за Здоров’ям", "Польсько-японського університету комп`ютерних технологій", університету "Collegium Civitas" у місті Варшаві (спеціалізація - міжнародні відносини та дипломатія).

З 10 по 15 грудня Центр запрошує у Нідерланди. У програмі - відвідання одного з найкращих та найбільших університетів Північної Європи - "Hanze" (м. Гронінген), а це 40 англомовних спеціалізацій - гуманітарного, економічного, технічного напрямів, академія мистецтв "Мінерва", консерваторія принца Клауса. Батьки та учні також завітають і до одного з кращих в Європі університету з підготовки менеджерів готельного та ресторанного бізнесу - "Stenden University" . З 2000 року "VLS" є підготовчим відділенням "Hanze" та має офіційний контракт на співпрацю зі "Stenden University".

В програмі поїздки - відвідання передріздвяного Амстердаму.

"VLS" надає повний пакет послуг: візова підтримка, трансфер, проживання, екскурсійна програма. Формування груп здійснюється до 1 листопада 2013 року.

Деталі за телефонами "VLS - Рівне": (098) 846 91 20, (099) 532 73 01.

E-mail: vls.rivne@mail.ru, офіційний сайт - http://vls.rv.ua

на правах реклами

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.