У Рівненській області Укрпошта уклала договір з банком та видає кредити

Здолбунівський ненав’язливий сервіс бачив  різне, тому ще одному оголошенню із розряду "де ж ви його викопали на такому папері" на дверях Укрпошти у Здолбунові  ніхто не здивувався.

Оголошення зроблене  у стилі всього вуличного різнокольоровог спаму  від банків, псевдо банків і просто ділків, які пропонують готівку на будь-що, - розповідає сайт Zdolbunivcity.

Одне діло стовпи з наліпками від проходимців, інша справа  - це державна установа.

Кореспонденти запитали  працівників Укрпошти що це за така готівочка.

-  Укрпошта уклала угоду із банком, тому ми офіційно пропонуємо оформлення таких кредитів. Вони навіть працівників своїх тут не садять, ми самі маємо програму на комп’ютері і можемо порахувати всі відсотки і решту платежів вам. Бо там процедура така не проста, поки все додаси і поділиш на 12 то і вийде ваша плата за місяць, - розповідають співробітники дерустанови.

-   Ну а двома словами, щоб зрозуміти вигідність пропозиції банку з яким ви співпрацюєте, розкажіть,  якщо я візьму кредит на три роки у розмірі 30 тисяч гривень, скільки маю повернути?

-  Ой, ну якщо візьмете 30 тисяч, то повернути треба буде за три роки 72 тисячі - відповідають співробітники "Укрпошти".

Якщо дуже просто та грубо поділити 72 мінус 30 і на 3 роки і поділити на 30, то виде 47% річних простих? Банкіри, поправте якщо не так.

Кредит - це нормальний ринковий інструмент, але люди добрі, думайте і рахуйте перш ніж підписувати документи. І не тільки у цьому випадку , а в усіх інших.

Прикладщо недавно відбувся у м. Здолбунів.  Прийшла в офіс ЗЕОНу жіночка на консультацію. Сидить  і плачеться, що то все карточка пластикова винна, щось мабуть щось не те нажала.

Розповідає, що  зняла кошти у розмірі 11 тисяч гривень. Пізніше повернула  5тисяч назад. Як результат, банк повідомив , що винна ще 11 800 грн!

Як таке може бути – не зрозуміло.  Запитавши у нещасної, чи читали щось вона, коли підписувала документи з банком. Вияснилась стандартна ситуація:

-  Та що там читати - каже жіночка, - там стільки дрібним шрифтом написано, що хто ж його коли прочитає. Та і якби прочитала, то хіба ж зрозуміла що.

Як висновок, порада: Не читайте оголошень на стовпах, обривайте і кидайте у смітники. Всі. Не реагуйте на рекламу і оголошення про готівку на будь-які цілі, це все чергова пастка у стилі "фінансове рабство надовго".

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.