Молодий регіонал прогнозує теплу зиму на Рівненщині

Попри прогнози європейських аналітиків про те, що цьогорічна зима буде прохолодною, Рівненський гідрометцентр, спираючись на свої дослідження, заявляє, що зимній період відзначиться доволі теплою погодою.

У цьому переконаний начальник цього відомства, а також голова обласного осередку "Молодих регіонів" Богдан Масовецьбатько якого торік заробив на посаді заступника голови Рокитнівської РДА  50 тисяч гривень. Чиновник надав прогнози по кожному місяцю та запевнив, що зазвичай достовірність прогнозів рівненських синоптиків сягає 96-98%.

Вашій увазі прогноз погоди на зиму 2013-1014 років.

Листопад

Середня місячна температура очікується 4,5º тепла, на що 2º вище за норму. У цьому місяці найнижча температура повітря за період спостережень з 1945 року спостерігалась 18 листопада 1965 року і становила мінус 20,1º.

Грудень

Середня місячна температура очікується 2ºС морозу, що в межах норми. Найнижча температура спостерігалась 31 грудня 1969 року і становила мінус 26,1º.

Січень

Середня місячна температура очікується 3,5º морозу, на що 2º вище за норму. Найнижча температура спостерігалась 8 січня 1987 року і становила мінус 34,5º.

Лютий

Середня місячна температура очікується 3,5º морозу, на що в межах норми. Найнижча температура спостерігалась 3 лютого 2012 року і становила мінус 32,6º.

Березень

Середня місячна температура очікується , що в межах норми. Найнижча температура спостерігалась 3 березня 1987 року і становила мінус 25,5º.

Богдан Масовець

- Упродовж останнього десятиліття на Рівненщині у холодний період спостерігається стійка тенденція до потепління. Цьогорічна зима також очікується теплішою за норму. Перший сніг очікуємо в кінці листопада. Порівняно холодним може бути хіба-що березень 2014 року. І, швидше за все, Новий рік рівняни зустрічатимуть без снігу, - повідомив начальник Рівненського гідрометцентру Богдан Масовець.

Див. також Рівняни зустрічатимуть Новий рік без снігу

Коментарі

"Свіжа і цікава інформація" стосується погоди. Поясни мені, Непнущийся на відміну від мене, до чого тут політика? А разом і хто такий БОТ?

Я вдячний за свіжу і цікаву інформацію,яку дають нормальні журналісти цього сайту,і не пнусь їм щось диктувати,на вфідміну від тебе,БОТ!!!!

Я, як ти кажеш "на халяву", а ти за гроші?

А ти тут редактором,на халяву, пристроївся,БОТ?

Вже навіть до прогнозів погоди "ліплять" політику. Якщо так піде далі, то скоро одною з передвиборчих обіцянок буде забезпечення комфортних погодніх умов. Хоча на протязі багатьох років обіцянки все одно не виконувались. Жах. Невже важко написати дві окремих статті?

А ти, мабть,молодий регіонал?:)))))))))))))))))))))))))

Автор статті, мабть, так заполітизований, що вже і про погоду нормально написати не може...

А до чого там інформація про батька?????

Все у стилі ВСЕ. якщо ти ще не звик то можна писать такі коменти під кожною статтьою. Хотя таке цікавіше читать ніж інші пишуть постандартному

Дуже професійно написана стаття. Молодий регіонал- напевно про політику, Батько заробив гроші-напевно про сімейний бізнес. А в кіньці про якусь погоду. Все спортили. А взагалі -тупо і глупо.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.