Рівняни розпочали боротьбу із вуличним спамом ФОТО

Місто Рівне, так само як і Здолбунів, давно потонуло у неконтрольованій рекламі й оголошеннях на стовпах. Оголошення різнотипажні -  розпочинаючи інформацією про кредити від банків  та закінчуючи рекламою цирку і курсів вивчення іноземних мов.

Що є цікавим, якщо волонтерський руху з очистки міста від спаму у Здолбунові є результативними та набув розголосу серед здолбунівчан, то рівненські ініціативи тільки набирають хід, - розповідає сайт Zdolbunivcity.

Нагадаємо, до акцій активістів-волонтерів м.Здолбунова долучаються працівники будинкоуправління, а здолбунівська міліція вже категорично налаштувалась після неодноразових звернень керівника ЗЕОНу Миколи Орлова на затримання спамерів.

Повернувшись до волонтерів Рівного, то останні на днях організували так званий суботник по анти-спаму. Група працівників одного із навчально-консультаційних центрів вийшла на вулиці Рівного з метою продемонструвати на власному прикладі, що чистоту у місці навести можливо – варто лишень цього захотіти. Зазначимо, що у місцевої влади і правоохоронних органів руки поки що до цього не доходять.

Як розповідають учасники акції, здирати наклеєне було нелегко, працювали у вечірній час, декому довелося взяти з собою дітей. Старалися, але як тільки переходили від однієї опори до іншої, то помічали людей із пакетами макулатури, яка  миттєво з’являлась на стовпах і автобусних зупинках.

Так, помаранчеві кредити від  банку, який дістає всіх нав’язливою рекламою, по вул.Відінській клеїли дві молодих симпатичних пані з  фірмовими пакетами пакетами зовсім не платинового, а  такого собі паршивенького банку, у яких знаходилось по пару сотень оголошень. Клеїли у чотири руки як справжні профі. У вухах навушники, в руках пакет і клей-і життя вдалося.

Інший спамер орудував по вул.Київській. У дермантиновій курточці, на вигляд років 17-19, вміло ліпив всюди «Кредити для пенсіонерів». Коли повертались учасники акції зачищеними місцями робити фото, то побачили, що вищезгаданий спамер вже встиг помочити стовпи клеєм і наклеїти свіжу рекламу.

Нагадаємо, що у кожному місті є розроблені правила благоустрою. Рівненські правила забороняють розклейку реклами й оголошень у непризначених для цього місцях. За дотриманням цих правил мають слідкувати відповідні владні інституції: міліція має право затримувати порушника цих правил і складати акт про адмінпорушення, а комісія Рівнеради – визначати міру покарання порушнику.

Отож, чи затримуватимуть у Рівному «спамерів» і чи довго протримають чистими від оголошень стовпи – покаже час. Наразі, дякуємо нашим активістам за чисті стовпи у центрі міста.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.