Учні однієї зі шкіл Рівненщини борються за вікна та планшети

Команда Млинівської загальноосвітньої школи №3 "Ідея" потрапила в другий етап конкурсу від компанії REHAU.

Цієї осені більше 300 ініціативних та талановитих команд з усієї України взяли участь у всеукраїнському шкільному конкурсі "Вікна Нашого Міста" від компанії REHAU, який триває з 1 вересня по 30 жовтня 2013 року. Мета конкурсу – допомогти дітям набути нових знань у сфері архітектури, будівництва, енергозбереження та спонукати до власного розвитку.

Шкільні команди до 30 вересня змагалися за право потрапити в другий тур і розпочати власне дослідження історії архітектури рідного міста, взявши на приціл цікаві та незвичні вікна.

Одним із фіналістів стала команда Млинівської загальноосвітньої школи №3 – "Ідея". П’ятеро старшокласників – гідні представники школи, в якій кожний десятий учень щорічно є призером районних, обласних, всеукраїнських олімпіад, конкурсів, захистів наукових дослідницьких робіт МАН.

Команда походить з невеликого містечка Млинів, що на Рівненщині, яке попри свою територіальну "скромність" має багатющу історію. У жовтні 2008 року Млинів святкував своє 500-річчя. Незамінною окрасою і гордістю містечка учні вважають палац графа Ходкевича, збудований у 1780 році, одну з найкращих архітектурних споруд на Волині.

За умовами другого туру, команда обрала будинок у Млинові та провела історико-архітектурне дослідження, під час якого кожен з учасників команди зміг приміряти на себе одну з ролей: архітектора, історика, журналіста, інженера-інноватора, капітана. У результаті команда підготувала відеопрезентацію та виклала її на сайті конкурсу.

Онлайн-голосування проводиться в соціальних мережах з 17 по 30 жовтня. 1 листопада 2013 року за результатами голосування в соціальних мережах та за вибором журі REHAU буде визначено двох переможців, кожен з яких отримає головний приз – засклення одного з класів школи та планшети для кожного учасника команди.

Переглянути презентацію можна за посиланням: http://konkurs.rehauvikna.com.ua/work/20/

Отримати більш детальну інформацію про команду та її проект, дізнатися, що саме їх надихнуло на участь у конкурсі, а головне, підтримати старання талановитих та енергійних школярів з Млинова можна, завітавши на презентацію команди "Ідея", яку школа організовує цього тижня.

Організаційний комітет: Вікторія Шпак; e-mail: victoria.shpak@konkurs.rehauvikna.com.ua; моб. тел.: +38 067 243 99 08

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.