У Рівненській області хочуть створити дитячий будинок

     На Рівненщині хочуть створити ще один дитячий будинок сімейного типу. Про це голові облдержадміністрації Василю Берташу розповіли подружжя  Олександра та Оксани Біруків із села Великий Олексин Рівненського району. Вони запросили в гості очільника області та продемонстрували умови, які створили для п’ятьох сиріт і позбавлених батьківського піклування. Подружжя, виховуючи 8 власних синів та доньок, взяло у родину і їх.

     Очільник області подякував прийомній сім’ї за піклування про дітей зі складними долями. Адже в родинах сироти оточені увагою і турботою, забезпечені всім необхідним, як того й вимагає Президент України, акцентуючи на наданні комплексу послуг найуразливішим категоріям краян, підкреслив Василь Берташ. Він приїхав до малечі з солодкими подарунками, а також презентував міні-бібліотеку, аби дітки росли розумними. Водночас Олександр Бірук розповів, що планує облаштувати їм власний спортзал. Він розташовуватиметься на третьому мансардному поверсі площею 90 квадратних метрів. Також батьки подякували Василеві Берташу за сприяння в зведенні просторого будинку, адже очільник області допоміг будматеріалами. Натомість запевнили, що кімнати не пустуватимуть, оскільки готові взяти на виховання нових малюків і створити дитячий будинок сімейного типу.

     Голова облдержадміністрації запевнив, що підтримуватиме багатодітну родину й надалі. Так, він пообіцяв утеплити котедж та зробити фасад, аби на це не витрачали гроші сімейного бюджету та допомоги, які виплачує держава за виховання сиріт. Ці кошти повинні бути спрямовані саме на діток, аби вони мали все необхідне, підсумував Василь Берташ, - повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

     Довідково: наразі в області є 22 дитячі будинки сімейного типу та 61 прийомна сім’я. Відтак, сімейними формами виховання вдалося охопити 282 дитини-сироти та позбавлених батьківського піклування. Державні виплати становлять 2 прожиткових мінімуми на кожну дитину.

Коментарі

Повага і шана таким Людям! І підтримка з боку влади їм дуже необхідна, адже тоді є надія на те, що дійсно кожна дитина матиме свою сім'ю.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.