Майбутній керівник "Батьківщини" Рівного заявила про провокації

Ще не призначений керівник міського осередку "Батьківщини" та заступник міського голови Рівного Галина Кульчинська заявила про провокації проти неї. Мовляв, недруги розпочали кампанію з поливання її брудом у соціальних мережах.

 

Як ми писали раніше, у соціальних мережах розпочалось активне обговорення новини про призначення заступника мера Рівного Галини Кульчинської виконуючою обов`язки голови міської організації "Батьківщини". Таке рішення прийняло обласне бюро партії на чолі з нардепом Миколою Кучеруком. Депутатів та громадських активістів обурив спосіб призначення Кульчинської та її ідейні переконання - минулі і теперішні. 

Читайте також: Галина Кульчинська не хоче бути мером Рівного

У групі "Рівненщина політична" Viktor Ovsiyuk опублікував вирізку з газети "Червоний прапор", де розміщена інформаційна замітка про комсомольського активіста Галину Погребняк. Автор стверджує, що це дівоче прізвище теперішнього заступника міського голови. Й справді відповідно до офіційної біографії батько Галини Кульчинської - Григорій Погребняк. 

- Опублікували вирізки з газети і що? В мене дома вони теж є. Хіба це говорить про теперішні ідеологічні орієнтири? - прокоментувала кореспонденту сайту "ВСЕ" пубікацію вирізки Галина Кульчинська. - Ще на початку 90-х визнали, що помилялись і стали на демократичних шлях. Тому зараз піднімати цю тему нема сенсу. Хіба хтось намагається таким чином насолити мені. Однак я до такої критики ставлюсь нормально і не зважаю. 

Читайте також: Заммера Рівного та майбутному керівнику міської "Батьківщини" пригадали комуністичне минуле

Однак сьогодні, 22 жовтня на електронну адресу сайту Галина Григорівна надіслала лист наступного змісту: 

Шановна Редакція «ВСЕ»,

На жаль, змушена черговий раз реагувати на поширення вашим інтернет-ресурсом нечесної і завідомо неправдивої інформації про мене, тим паче, що її з подачі «ВСЕ» передрукувала ціла низка місцевих інтернет видань та користувачів.

Йдеться про фальшивку, яку ви оприлюднили і поширили із посиланням на нікому невідомого Віктора Овсіюка (Viktor Ovsiyuk) та, начебто, його публікацію у групі "Рівненщина політична"  в соціальній мережі Facebook”. Підозрюю, що  Viktor Ovsiyuk є особою вигаданою, а його екаунт створили саме для  провокації проти мене. Принаймні показово, що гілка з брутальним  наклепом на мене, на яку ви посилаєтеся (у «Рівненщині політичній») давно зникла разом із фальшивою «вирізкою з газети "Червоний прапор"», яку ви поширили без жодного критичного аналізу та перевірки, хоча «сканована стаття» подавалася без вказівки на роки публікації та числа газети, в якій вона начебто була опублікована. Сайт «чесних» новин ці явні ознаки підробки чомусь не помітив.

Признаюся, сама я на власні очі побачила цю інтернет-фальшивку зовсім недавно і відразу зрозуміла, що це підробка. У ній мені приписуються слова про українських націоналістів, яких я ніколи не говорила. Тим паче що ніколи не виступала як «лектор» –  це ще один явний прокол авторів підробки.

Інший прокол фальсифікаторів полягав у тому, що в сфабрикованій «публікації» вони приурочують все до т.з. «дня воз’єднання України». Таким чином, публікація (якби вона справді була), то мала б вийти у вересні чи максимум в жовтні того року, коли я працювала на вказаній у фальшивці посаді. То ж, щоб розставити усі крапки над «і», я офіційно звернулася до керівництва Рівненського архіву з проханням перевірити усі номера газет «Червоний Прапор» та «Зміна» за вересень-жовтень 1985 і 1986 років.

Як і варто було очікувати, ретельна перевірка не виявила подібної публікації ні в «Червоному Прапорі», ні в газеті «Зміна». Тим часом зникла й сама гілка у групі "Рівненщина політична" спільноті ФБ, де фальсифікатори виклали свою підробку, аби запустити провокацію проти мене.

Однак, їхня фальшивка продовжує красуватися у різних публікаціях на сайті «ВСЕ», що очевидно є недопустимим, раз ми тепер маємо офіційне підтвердження, що поширена вашим інтернет-ресурсом «публікація»  є підробкою.

То ж прошу опублікувати текст даного спростування, відповідь Держархіву Рівненської області та видалити матеріали на сайті «ВСЕ», які містять неправдиву інформацію про мене, і, зважаючи на можливість інших провокацій, не гнатися за скандальністю, а професійно аналізувати підкинуті вам чутки та матеріали (сподіваюся, ви не створюєте їх самі).

Копія відповіді директора Держархіву Рівненської області додається.

З повагою 

Галина Кульчинська

Коментарі

Співчуваю... та ні. Та все ж переглянула біографіїї героїні в інтернеті, в яких просто прихована частина життя. Лише на одній сторінці визнання про десяток років (всього лиш) роботи в комсомолі і вже зовсім не дівчиськом, а зрілою жінкою, причому в часи незалежності. Можливо настало прозріння... Але повагу може викликати людина, яка визнає свої помилки і НЕСЕ за них відповідальність не лише під тиском обставин. Мені боляче констатувати факт, та опизиція в Рівному, яку представляє Батьківщина - ніяка

Співчуваю... та ні. Та все ж переглянула біографіїї героїні в інтернеті, в яких просто прихована частина життя. Лише на одній сторінці визнання про десяток років (всього лиш) роботи в комсомолі і вже зовсім не дівчиськом, а зрілою жінкою, причому в часи незалежності. Можливо настало прозріння... Але повагу може викликати людина, яка визнає свої помилки і НЕСЕ за них відповідальність не лише під тиском обставин. Мені боляче констатувати факт, та опизиція в Рівному, яку представляє Батьківщина - ніяка

Айпішник в текстильнику?:))))))))))))))

Отож, не копай ямку, бо з "попандопа(у)ло" вийшло "ПОПАДОПАЛО":))))) А з приводу ботів - це актуально, бо в постолах нема чого на небо лізти... Вся "продуктивна діяльність" і стиль - пошук відьом:))) Мені шкода того БОТа, який ніякого відношення до написаних мною коментарів. Написала, щоб захисити людину.

ПОПАДОПОЛО-ти попав,БОТ!!!!

Вибачте, але висловити думку, що людина не впевнена в собі не означає її паплюжити. А далі в кометарі мова йде про загальноприйняті тенденції. Чи приміряти їх до себе - вибір кожного

БОТ, в завтрашній несенючці розмістиш пасквіль на неї?

"Однак я до такої критики ставлюсь нормально і не зважаю", то чого ж "заявила про провокації проти неї"?. Та й взагалі кримінальне минуле в державі стає нормою, комсомольсько-піонерське- злочином. Чи не перебираємо? А скільки заздрощів і жовчі в деяких попередніх коментарях... Мабуть таки не випадково ми маємо те, що маємо!

людина не впевнена в собі,можливо-ви,якщо паплюжите публічну особу,сховавшись за ніком.....:))))))))))))

Апріорі, виправдовується людина не впевнена в собі, а отже очільник з неї сумнівний. 100 відсотків перспективної молоді на той час були комсомольцями і часто - комсомольськими лідерами - це був шлях до кар"єри. А щодо переконань, то вони перважно формувались під впливом пресу ком. ідеології та відсутності доступу до проавдивої інформації... А той, хто виправдовується за своє минуле, завтра буде виправдовуватися за сьогодення. Для кар"єрного росту всі методи хороші Попандопало - класичний герой!!!!

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.