Школи Рівненської області отримали інформаційні збірники про навчання у Європі

 Активісти всеукраїнської громадянської кампанії "Євронаступ", що покликана прискорити євроінтеграційні процеси в Україні, зустрілися з педагогами Здолбунівщини.

 Представники кампанії передали до бібліотек шкіл № 1 й №4 міста Здолбунів, та школі села Здовбиця, інформаційну літературу про переваги підписання Угоди про асоціацію та співпрацю між Україною та ЄС у освітній сфері, - пише сайт "Свобода слова в Україні".

 За словами координатора "Євронаступу" на Рівненщині Юрія Шадого, педагоги відзначили актуальність інформаційного збірника "Навчаємось у Європі" для батьків та дітей.

  "Освітяни з якими ми спілкувалися розповіли, що їм давно бракувало універсального джерела інформації про освітні програми у країнах Євросоюзу. Довгі пошуки в мережі Інтернеті не завжди давали об’єктивну і необхідну інформацію, через що багато талановитих учнів не могли її отримати, а отже і поїхати на навчання за кордоном", - розповів Шадий.

 Також педагоги отримали інформаційну літературу про переваги зони вільної торгівлі з ЄС та підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, а школі села Здовбиця активісти передали прапор Євросоюзу.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.