На Рівненщині запрацювала потужна свиноферма та сушильний комплекс

  На Рівненщині стартували більше десятка потужних агропромислових проектів

  Про це повідомив голова облдержадміністрації Василь Берташ на урядовій нараді щодо активізації розвитку економіки на 2013 – 2014 роки в аграрному секторі. Так, в області вже побудували сушильний комплекс і запустили лінію з виробництва хліба. Також запрацювала потужна свиноферма, де нині відгодовують 6 тисяч голів м’ясної породи, а в перспективі її планують розширювати.

  Крім того, нещодавно після капітальної реконструкції відкрили два побутові комплекси із сучасними майстернями в ПП «Агро-Експрес-Сервіс», зазначив Василь Берташ. Нині ж, за його словами, у цьому сільськогосподарському підприємстві добудовують сучасний молочний комплекс на 1200 корів. Крім того, на 2014-2015 роки заплановано облаштувати ще два молочні комплекси. Також у наступному році в області будуватимуть сучасний комбікормовий завод, - повідомляє прес-служба ОДА.

  Натомість відкриття двох нових пташників – це цьогорічна перспектива. Також нині в області завершують будувати фруктосховище, де можна буде зберігати 1300 тонн продукції. Для цього вже закупили необхідне обладнання.

  Тим часом стратегічним проектом для Рівненщини є будівництво оптового сільськогосподарського ринку, підкреслив Василь Берташ. За його словами, сучасна інфраструктура допоможе вирішити основну проблему аграріїв – збут продукції. Крім того, завдяки виконанню доручень Президента України щодо підтримки сільгоспвиробників, вдасться активізувати економіку аграрного регіону – створити нові робочі місця, підвищити конкурентоспроможність місцевої продукції та зробити її затребуванішою на вітчизняних ринках. Адже агровиробники Рівненщини одержать площі для реалізації виробленого й вирощеного, а регіони України – тисячі тонн якісної сільськогосподарської продукції, а це запорука продовольчої незалежності держави, підсумував голова облдержадміністрації.

Коментарі

Приємно що влада сприяє і підтримує сільгоспвиробників тим самим створює умови для функціонування ринків у містах, де безпосередньо від виробника можна купити свіжу сільськогосподарську продукцію за доступними цінами.

Все вірно, тільки будуючи такі комплекси подалі від населенних пунктів!!!!!!!!

Сільгоспвиробники заслуговують на підтримку влади. При дієвій підтримці - проблем із збутом продукції не повинно виникати, адже продукція наших селянських господарств найкраща у світі. А створення нових робочих місць просто необхідне, особливо у сільській місцевості.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.