Рівняни обурюються на таксистів, що паркуються на тротуарах. ФОТО

Про паркування автомобілів на тротуарах, мабуть, можна сказати, що ця проблема "стара як світ". Водіям ніде подіти своїх залізних коней, а  парковок для того, щоб вмістити всіх, не вистачає. Проте, чи значить це, що водії в особі рівненських таксистів мають право блокувати тротуари?

Рівнянин Юрій Центовський надіслав фото, на яких автомобілі таксі залізли на "територію людей". "Тротуар для таксистів і інших автівок....але не для ЛЮДЕЙ!", - обурюється пан Юрій. 

А тим часом старший державтоінспектор обласного ДАІ Руслан Панасюк наголошує, що для паркування на тротуарах існує одне просте правило.

Див. також У Рівному газони перетворюють на парковки. ФОТО

- Для пішехода повинен бути доступний прохід інтервалом 2 метри. Якщо після паркування на тротуарі водій, неважливо, таксист це чи хтось інший, залишив прохід для руху пішеходів менше двох метрів, це є порушенням ПДР. А ігнорування правил дорожнього руху, як відомо, карається штрафом, - зазначив Руслан Панасюк.

Див. також Рівняни борються із недобросовісними паркувальниками. ФОТО

Нагадаємо, відповідальність за це порушення - від штрафу в розмірі 255-680 гривень до громадських робіт строком від 30 до 40 годин.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.