У Рівному зменшилась кількість податкових перевірок

  За 9 місяців цього року фахівцями ДПІ у м. Рівному проведено 27 планових документальних перевірок юридичних осіб. Це на 32,9 відсотків менше, ніж за аналогічний період минулого року. Донараховані при цьому суми становлять 5,7 млн. грн. До бюджету вже надійшло 5,3 млн. грн.

  Тепер перевірки проводяться лише у разі виявлення ризиків несплати податків або використання схем їх незаконної мінімізації. Крім того,  Міністерство доходів і зборів планує поліпшити якість податкового аудиту шляхом проведення електронних перевірок.

  Вже з 1 січня 2014 року сервісом "електронна перевірка" зможуть скористатися ті суб’єкти господарювання, що перебувають на спрощеній системі оподаткування. Для цього достатньо буде повідомити територіальні органи Міндоходів про своє бажання пройти перевірку дистанційно за 10 днів до її проведення. З 1 січня 2015 р – для суб’єктів господарювання мікро-, малого та середнього бізнесу. І з 1 січня 2016 р – для інших платників податків. Запровадження системи електронних перевірок зменшить фіскальний тиск на бізнес завдяки проведенню дистанційного контролю, - повідомляє ДПІ у м. Рівному.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.