Університет на Рівненщині відвідав відомий журналіст Руслан Кухарчук

До Національного університету "Острозька академія" 21 жовтня завітав відомий журналіст, медіаменеджер та активний громадський діяч Руслан Кухарчук.

У рамках зустрічі гість провів майстер-клас із основ журналістської майстерності. Нагадаємо, що пан Руслан є президентом Асоціації журналістів, видавців і мовників-християн "Новомедіа", а також головним редактором всеукраїнської християнської газети "Камінь Наріжний", у різні періоди був співробітником українських телеканалів, друкованих та електронних ЗМІ на посаді репортера, парламентського кореспондента, випускового редактора, ведучого, головного редактора, - розповідає прес-служба НаУ"ОА".

Майстер-клас складався із двох частин. У першій — розмовляли про журналістику як вид діяльності, про жанроутворюючі ознаки та види журналістських творів. Друга — була присвячена темі християнства у журналістиці.

"Кожен журналіст повинен працювати над своїм журналістським ім’ям, — говорить пан Руслан. — Я кажу не про відомість чи популярність, а про зміцнення свого авторитету серед суспільства, керуючись моральними принципами та нормами, об’єктивністю, правдивістю тощо". За його словами, журналісту слід збирати та поширювати не лише актуальну, а суспільно значущу інформацію, яка не лише зацікавить людей, а й принесе певну користь.

Цікавою для студентів стала інформація про міжнародний форум ,що відбудеться у Києві 15-17 листопада , на якому Асоціація "Новомедіа" презентуватиме навчальний посібник "Новий журналіст. Як оволодіти медіа-професією". Книга стане у пригоді журналістам-початківцям, студентам профільних навчальних закладів, а також буде корисна медійникам зі стажем і співробітникам прес-служб комерційних, громадських, релігійних і державних організацій.

Видання зацікавить і тих, хто захоплюється блогінгом, громадянською журналістикою та опановує особливості роботи в соціальних мережах. Також Руслан Кухарчук пообіцяв, що після виходу книги знову приїде в академію, щоб знову поспілкуватися зі студентами і презентувати книгу.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.