Рівненські школярі складатимуть один із найскладніших іспитів

За чотири роки існування у місті Рівне, Міжнародний навчальний центр "VLS-Рівне" забезпечив 100% випускникам успішне складання міжнародного іспиту IELTS. Цей іспит є найбільш складним з усіх існуючих з англійської мови.

У разі здачі даного іспиту, учні отримують сертифікат, який засвідчує найвищий рівень володіння англійською мовою.

- Високий рівень знань є необхідним при вступі до вузів з англійською мовою викладання та дозволяє отримати престижну роботу за спеціальністю у іноземних компаніях. Крім того, сертифікат гарантує нашим випускникам оцінку "12" в атестат про середню освіту з англійської мови. Всі випускники Центру мають таку оцінку згідно роз’яснень Міністерства освіти України, - наголошують у Центрі.

При чому результати слухачів Центру постійно зростають. Так, якщо у 2010 році випускники "VLS" складали цей іспит на 5,5-6,5 балів, то випускники 2013 року вже мали оцінки 6,5-7,5 балів (мінімальний необхідний бал для вступу у іноземний вуз - 5,5). Вказане, як стверджують у Центрі, є результатом вдосконалення навчального процесу, методик, а також постійного професійного зростання його викладачів.

Для майбутніх абітурієнтів Центр пропонує взяти участь в ознайомчих поїздках до університетів-партнерів у грудні цього року. А саме з 1 по 10 грудня плануються презентації Варшавського Національного та Політехнічного університетів, університету косметології "Академія Косметики та Догляду за Здоров’ям", "Польсько-японського університету комп`ютерних технологій", університету "Collegium Civitas" у місті Варшаві (спеціалізація - міжнародні відносини та дипломатія).

З 10 по 15 грудня Центр запрошує у Нідерланди. У програмі - відвідання одного з найкращих та найбільших університетів Північної Європи - "Hanze" (м. Гронінген), а це 40 англомовних спеціалізацій - гуманітарного, економічного, технічного напрямів, академія мистецтв "Мінерва", консерваторія принца Клауса. Батьки та учні також завітають і до одного з кращих в Європі університету з підготовки менеджерів готельного та ресторанного бізнесу - "Stenden University".

В програмі поїздки - відвідання передріздвяного Амстердаму.

"VLS" надає повний пакет послуг: візова підтримка, трансфер, проживання, екскурсійна програма. Формування груп здійснюється до 1 листопада 2013 року.

Деталі за телефонами "VLS" - Рівне: (098) 846 91 20, (099) 532 73 01.

E-mail: vls.rivne@mail.ru, офіційний сайт - vls.rv.ua

На правах реклами

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.