Сьогодні День працівника реклами

Професійні свята: "Реклама - двигун прогресу", - так говорив незабутній Остап Бендер. А це означає, 23 жовтня - професійне свято самих прогресивних людей!

День рекламіста, або День працівника реклами - свято всіх рекламістів, маркетологів і піарників, відзначається з 1994 року. Зазвичай у цей день відбуваються святкові тусовки у нічних клубах, де бурхливо відзначається професійне свято.

Православні свята: Свтятителя Амфилохiя, єпископа Володимиро-Волинського. Собор Волинських святих

Святитель Амфілохій був епископом в Володимир-Волинській єпархії, заснованої ще святим рівноапостольним князем Володимиром. Святитель Амфілохій був третім архіпастирем на цій кафедрі. Першим Володимиро-Волинським єпископом був Стефан, поставлений самим рівноапостольним Володимиром; його наступником - преподобний ігумен Печерський Стефан, який прийняв ігуменство від преподобного Феодосія. Святитель Амфілохій був хіротонізований у єпископи 27 серпня 1105 митрополитом Київським Никифором (1103 - 1121) і сімнадцять років керував Володимир-Волинською паствою. Усього кілька поколінь відокремлювали його час від Хрещення Русі, і святителю довелося чимало потрудитися в зверненні до Христа язичників, а також у викоріненні язичницьких забобонів у новохрещених і умиренням княжих міжусобиць.

Залишивши святительство, він продовжив служіння Богу в печерах Києво-Печерського монастиря, де й помер у 1122 році.Святкування його пам'яті - 23 жовтня, спільно з іншими святими Волинського краю, було встановлено в 1831 році, після повернення Почаївської Лаври на Волині до Православ'я.

Іменини: Андрій

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.