Суддя Куцоконь не хоче відкритого голосування Рівнеради

Сьогодні, 23 жовтня Рівненський міський суд виніс рішення щодо законності внесених змін у Регламент Рівненської міської ради від 25 липня цього року.

Відповідно до внесених змін громадськість фактично не може контролювати результати голосування депутатів Рівнеради.

Читайте такожРівнерада "закрилась" або як мер та депутати «розвели» виборців

22 жовтня під час судового засідання у даній справі відбулись дебати, а сьогодні суддя Юрій Куцоконь виніс рішення. До речі син судді є досить забезпеченим молодим чоловіком, якого відносять до яскравих представників "золотої молоді Рівного"

Суддя повністю відмовив у задоволенні адміністративного позову Дмитра Якимця до Рівненської міської ради та визнання протиправним рішення міської ради від 25 липня 2013 року.

"...Висновок позивача про протиправність прийнятого Рівненською міською
радою рішення суд визнає безпідставним...

...Враховуючи зазначені положення чинного законодавства, суд прийшов до висновку, що рішення Рівненської міськоі ради від 25 липня 2013 року №3226 "Про внесення змін та доповнень до регламенту Рівненської міської ради шостого скликання" прийняте на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією за законам України, а тому підстави для визнання цього рішення протиправним відсутні...", - йдеться у постанові Рівненського міського суду.

- На жаль, Рівненський суд вважає, що таємні голосування в Рівнераді повністю відповідають законодавству. Мій позов відхилено. Готуюся до апеляціі в Житомирі, - написав у соцмережі Facebook рівнянин.

Дмитро Якимець може оскаржити рішення судді впродовж 10 днів. Нагадаємо, що рівнянин подав до суду на міську раду 20 вересня цього року.

Читайте такожРівненські політики рвуться до влади через громадські організації

Коментарі

Журналісти ви маєте вибачитися перед суддею за свою не професійність а головне за те що ви вирізали на фото сина Куцеконя а вставили туди помічника Вознюка який прихватив 17 земельних участків на вул. Костромській. Хіба Вас хтось вчив глумитися над сімейними почутями?

Шановні громадяни, якщо хтось з Вас до цього часу ще є членом " Батьківщини" не гайте, виходьте з цієї зкомпроментованої власним керівництвом "політичної сили"!!!
В цій партії, починаючи з Києва до обласного рівня все купується і все продається: місця в радах, посади і, навіть, совість!
Після відомого об"єднавчого процесу, зорганізованого Яценюком-Турчиновим-Соболєвим, "Батьківщина" перетворилася на закрите акціонерне товариство, наскрізь корумповане, керівництво якого дбає тільки про себе, а обіцянки, дані під час виборів, вже давно забуті.
Тільки погляньте кого Ви обрали депутатами Верховної Ради від Рівненщини під брендом "Батьківщини" : Вознюка, Королюка, Кучерука !!! Всі троє успішні бізнесмени, доволі не бідні люди. Хіба будуть вони дбати про людей нужденних? Сумніваюся! Тому робіть висновки!

Автору статті. Судова етика не дозволяє мені коментувати ухвалені судові рішення і, відверто кажучи, я цього робити не збираюся.Рішення місцевого суду може бути оскаржено до суду апеляційної інстанції і право учасника судового розгляду на апеляцію є беззаперечним. Хочу звернути вашу увагу на некоректність заголовку. Хочу я чи не хочу відкритого голосування Рівнеради, не має ніякого відношення до справи, оскільки це моє особисте питання. Маючи на руках текст постанови, зверніть увагу на предмет та підстави позову, а також на мотивувальну частину постанови (якщо вжиті у даному реченні слова мають для вас якесь юридичне значення). До речі, вашій колезі Вікторії Мамотюк я зауважив, що відсутність у журналіста необхідних правових знань призводить до спотворення як самих фактів, так і їх оцінки.
P.S. Я не проти того, що ваш сайт відніс мого сина до яскравих представників золотої молоді Рівного (тільки без " "). Вислів про те, що він є досить забезпеченим молодим чоловіком, мене здивував і відверто порадував. Одне велике прохання, заберіть Дмитра Якимця з фотографії. Ви ж знаєте, на цьому фото поруч зі мною стоїть мій син. Якимець звертався з позовом не до мене, а до Рівненської міської ради, тому доречніше було б зробити фотоколаж Якимця з колективом ради.

В саду на Київській посадите абрикоси,чи-персики?

Регламент прийняла БАТЬКІВЩИНА.

Не переводьте стрілки на Куцоконя, бо це смішно. Куцоконь змінює регламент сесії, чи що? Рішення як голосувати приймають самі депутати. Причому більшість в Рівненській міській раді - опозиційна!

До чого тут суддя? ЯКБИ ВНАС БУЛИ РОЗУМНІ ЛЮДИ - ТАКІ ДЕПУТАТИ ЯК В БЮТ НІКОЛИ НЕПРИНЯЛИБ ТАКІ НЕГІДНІ РІШЕННЯ. Необирайте тих хто приймає такі рішення. БЮТ в місті Рівне привів до влади не Куцеконь, а фанатичні виборці, Правду кажучи і я також, слухав Юлю а голосував за Кульчицьку.

Якби в нас були суди лінча - Такі як Куцоконь ніколи не виносили б рішення проти громади.
Суд Лінча - такі покарання треба застусовувати до всяких Куцоконів і Тимощуків

Ботику, до чого БЮТ, Янукович, Обама чи Бен Ладен до Куцоконя? По темі тріщи

Прогіб-засчітан,БОТ!!!!!

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.