Депутат розповів, що буде зі скандальним рівненським рестораном

В історії навколо самовільного захоплення земельної ділянки рестораном "Ліон" у рівненському парку ім.Тараса Шевченка, схоже, новий етап. Прокуратура Рівненщини та Державна інспекція сільського господарства відреагували на звернення громадських активістів. Про це пише на своїй сторінці в соцмережі "Facebook" депутат Рівненської обласної ради Степан Молчан.

- Державна інспекція сільського господарства у Рівненській області надала відповідь на моє депутатське звернення щодо захоплення земельної ділянки в парку рестораном "ЛІОН". Відповідно до інформації надісланої листом міському голові В.Хомку (дивись документи - авт.), інспекція звернулася з клопотанням про припинення права користування земельною ділянкою, що використовується з порушенням вимог земельного законодавства ТОВ "Ліоніс". - повідомляє депутат Рівненської обласної ради Степан Молчан.

Окрім того, як зазначається в документах, інспекція направила матеріали адміністративного провадження першому заступнику прокурора Рівненської області Олексію Романовському. Документи були направлені в прокуратуру для вирішення питання подання позову до суду щодо звільнення самовільно зайнятої земельної ділянки площею п'ять соток ТОВ "Ліоніс".

Читайте також:

Рівняни влаштували пікнік у скандальному ресторані "ЛІОН"

У скандальному ресторані «Ліон» відбулася бійка

Власники рівненського ресторану "Ліон" прибрали меблі із захопленої землі

У Рівному проти дирекції скандального ресторану порушили кримінальну справу

Хто "замовив" рівненський ресторан "Ліон"?

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.