Рівненська прокуратура проти скандального ресторану

Прокуратура міста Рівне, захищаючи інтереси держави, 18 жовтня 2013 звернулася до Господарського суду Рівненської області з позовною заявою в особі Рівненської міської ради у зв’язку з самовільним зайняттям ТзОВ "Ліоніс" земельної ділянки загальною площею 0,05 га, яка знаходиться на території парку культури та відпочинку ім. Т. Шевченка.

- У пред’явленому позові прокуратура міста вимагає, щоб товариство звільнило вказану територію шляхом знесення літнього майданчика та приведення її у придатний для використання стан, - повідомила заступник прокурора м.Рівне Ніна Ютовець. - Підставою для прокурорського втручання стало те, що на території парку культури та відпочинку ім.Т.Шевченка службові особи ТзОВ "Ліоніс" самовільно, без належних правовстановлюючих документів використовували земельну ділянку, яка знаходиться в санітарно-захисній зоні інженерно-технічних комунікацій і перебуває в постійному користуванні державного комунального підприємства (далі — ДКП) "Міське об’єднання парків культури та відпочинку м. Рівного". Розміщення на спірній землі літнього майданчика ТзОВ "Ліоніс" позбавило законного постійного користувача ДКП права на здійснення статутних цілей — задоволення культурних запитів населення, естетичне виховання, організацію відпочинку і дозвілля громадян, на що останні неодноразово висловлювали своє невдоволення, в тому числі й через засоби масової інформації.

Нагадаємо також, що прокуратурою міста Рівне 7 жовтня за фактом самовільного зайняття земельної ділянки в зоні особливого режиму використання земель внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань (ч. 2 ст. 197-1 Кримінального кодексу України). У кримінальному провадженні триває досудове розслідування.

Читайте також:

У Рівному ресторан «ЛІОН» за захоплення паркової землі оштрафували на… 100$

Рівняни очистять парк від майна ресторану «Ліон»

Рівняни влаштували пікнік у скандальному ресторані "ЛІОН"

У скандальному ресторані «Ліон» відбулася бійка

Хто "замовив" рівненський ресторан "Ліон"?

Рівненський активіст зізнався хто його "замовив" для участі в тиску на ресторан "Ліон"

Власники рівненського ресторану "Ліон" прибрали меблі із захопленої землі

У Рівному проти дирекції скандального ресторану порушили кримінальну справу

Ключові слова: 

Коментарі

БРАВО!!!!!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.