З 1 грудня пенсіонерам Рівненщини підвищать розмір пенсії

Із початку року з усіх джерел фінансування до бюджету головного управління Фонду в області надійшло три мільярди 808 мільйонів гривень, доповіли заступниці голови облдержадміністрації Світлані Сад. Ця сума на 11 відсотків більша від запланованої та зросла на дев’ять відсотків у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Як повідомляє прес-служба Рівненської ОДА, усі краяни вчасно отримують пенсії та грошову допомогу. Більше того, розмір виплат постійно зростає. В жовтні середній розмір пенсії становить 1290 гривень, а вже з першого грудня краянам вкотре збільшать грошові суми. Видатки на виплату підвищених пенсій уже закладені в бюджеті, тож люди вчасно та в повному обсязі отримають гарантовані державою кошти, підсумувала Світлана Сад.

Ключові слова: 

Коментарі

Ви не поняли , пенсии увеличат инвалидам ВОВ и тем кому за85, хотя инвалиды и так получают 2500гр.., а простым смертным от 10-25 гр.

Рада за пенсіонерів! А ще кажуть ніби держава про них не дбає, ще як піклується! Це не те, що було раніше. В наш час влада докладає усіх зусиль аби покращити життя українців.

Це приємно.
А то вже нехороші слухи пускають, мол всьо пропало...

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.