Міська бібліотека Рівного святкуватиме 60-річчя

27 жовтня о 14.00 годині в читальному залі Центральної міської бібліотеки за адресою Київська, 44 відбудеться вечір-зустріч "Осінній ювілей у бібліотечній родині". Захід приурочений до святкування ювілею з нагоди 60-річчя присвоєння бібліотеці імені Володимира Короленка.

За роки свого існування бібліотека з читачами створила міцну родину. Постійний діалог читачів та бібліотекарів, налаштовує на відвертість у спілкуванні, за яким піднімаються особисті проблеми та переживання. Часто на допомогу приходить книжка та мудра порада бібліотекаря. Для багатьох постійних читачів бібліотека стала другою домівкою, затишним куточком, улюбленим місцем для проведення свого дозвілля.

Привітати "ювілярку" завітають відомі жителі міста Рівного, письменники, поети, громадські діячі.

Гості свята зможуть переглянути міні-фільму "Історія бібліотеки", в якому зібрані світлини домашніх архівів від перших днів заснування до сьогоднішніх днів. Не залишиться без уваги присутніх виставка-інсталяція "Володимир Галактіонович Короленко і Рівненщина".

 Запашний аромат кави привабливо запрошуватиме гостей до "Бібліо-буфету". За давніми українськими традиціями найкращі господині частуватимуть друзів смачними стравами та напоями. Молоді читачі, представники команди КВК "Пульс", розважать присутніх веселими жартами та конкурсною програмою. Про це повідомляє прес-служба центральної міської бібліотеки.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.