Депутат-регіонал вважає що у жителів Рівненщини немає проблем з алкоголем

Під час Президії Рівненської обласної ради депутати вирішили не звертатися до Верховної Ради щодо чинного законодавства України в частині реклами та продажу алкогольних напоїв. Таке рішення було прийнято через те, що першому заступнику голови Рівненської обласної державної адміністрації Анатолій Юхименко не сподобався текст звернення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рівненські депутати звернулися до Верховної Ради через алкоголь

У зверненні, зокрема, йшлося: "Ми, депутати Рівненської обласної ради висловлюємо стурбованість численними фактами моральної та фізичної деградації українського суспільства, у першу чергу, молодого покоління. Однією з причин такої ситуації є катастрофічне збільшення кількості населення з алкогольною залежністю".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рівняни вилили алкоголь в каналізацію. ФОТО

Таке формулювання обурило депутат Анатолія Юхименка:

- У мене немає таких фактів, щоб хтось деградував в Україні. Ну для чого це? Я пропоную це питання не ставити.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Рівному незаконно продають небезпечний алкоголь. ФОТО

Депутати погодилися із такою пропозицією. Нагадаємо, чергова сесія Рівненської обласної ради відбудеться 25 жовтня 2013 року.

Коментарі

А де ви читали текст звернення? У себе на  роботі, у великій будівлі на майдані Просвіти? ;-)

Такий текст звернення обурює не тільки Юхименка, таке враження ніби вся молодь в Україні пиячать безпробудно а в цьому винна тільки реклама алкогольних виробів????

Вікторіє, будьте уважнішими на заходах, які висвітлюєте. У Вас бувають неточні викладення інформації. Це стосується і Вашого матеріалу щодо звернення. На засіданні Президії Анатолій Юхименко висловив зауваження щодо тексту Звернення, його стилістичної частини, окремих формулювань. Тому текст Звернення виконавчим апаратом буде доопрацьовано. З порядку денного сесії його ніхто не вилучав.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.