27 громадських організацій вимагають публічності Рівнеради

27 громадських організацій Рівного підтримали заяву до міського голови Володимира Хомка і секретаря Рівнеради Андрія Грещука з вимогою відкритого поіменного голосування. 

Крім того, громадські активісти просять долучити їх до роботи постійних депутатських комісій з метою громадського контролю, - написала у групі "Рівненщина політична" у соцмережі "Facebook" Лілія Москальова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Громадські активісти вимагають зустрічі із мером Рівного

Також у зверненні зазначено, що влада зобов'язана “відпрацювати механізм та порядок проведення періодичних (не менше 2 рази на рік) звітувань посадових осіб місцевого самоврядування та міського голови міста Рівне перед громадою про виконання Програм розвитку міста та місцевого бюджету, на підставі ст. 75 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" від 21.05.97 р.

Вперше за новітню історію міста громадські організації об'єднались, щоб реально контролювати місцеву владу та втілити ідеї прозорості та відкритості.

Повний текст заяви:

"26 вересня 2013 року на сесії Рівнеради за дорученням громадських організацій міста Рівне персонально до Вас звернулась Голова громадського об’єднання «ГРАД» Лілія Москальова з пропозицією, щодо захисту місцевого самоврядування та розвитку громадянського суспільства. 
Метою звернення є налагодження дієвої співпраці органів місцевого самоврядування міста Рівне з громадськістю.

Зокрема пропонується:
1. Для громадського контролю та максимальної прозорості підготовки проектів рішень Рівненської міської ради допустити представників громадських організацій до участі у роботі постійних депутатських комісій з правом дорадчого голосу. 
2. Забезпечити відкрите, поіменне голосування депутатів у Рівненській міській раді.
3. Відпрацювати механізм та порядок проведення періодичних (не менше 2 рази на рік) звітувань посадових осіб місцевого самоврядування та міського голови м. Рівне перед громадою про виконання Програм розвитку міста та місцевого бюджету, на підставі ст. 75 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.97 р.

Для дієвої співпраці з керівництвом міста ми пропонуємо в найближчий час організувати зустріч керівників місцевих громадських організацій з міським головою міста та секретарем Рівненської міської ради за круглим столом для вироблення спільного плану дій”

Ключові слова: 

Коментарі

Справа хороша, але отамани теж тепер рахуються як громадська організація

дуже хороша ініціатива,подивимось що з цього буде,громаді давно потрібно не чекати, а діяти,і разом робити місто кращим

А ви хто такий що так піклуєтеся про регіони і взагалі громада бореться за потрібну справу справу до якої хай приєднується кожен хто небайдужий, чи політика важливіша за життя людей? Що вже великі опозиціонери почали метати своє лайно? Вам хтось руйнує плани політичні? Партії не громада громада не партії. Моліться на своїх Київських лідерів.

З яких це пір "МОЛОДІ РЕГІОНИ" - це представники громади? Ліля - щось не в ту сторону тебе клонить!

Майбутнє має бути за місцевою громадськістю а не за партіями сформованими в Києві. А тепер на голови цих громадських активістів посипляться партійні лайномети особливо з опозиції.

Громада зробила крок назустріч.Не втратьте можливість,не слухайте челядь!!!!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.